Forum: Bug-uri 3 buguri de raportat ... followers / cart/ mesagerie

  • fimomimo
    fimomimo

    1 - followers - cand incerc sa dau click pe notificari ma duce la o pagina alba si atat - nu functioneaza
    2 - cart - cand adaug produse in cosul de cumparaturi de pe doua computere ( nu in acelasi timp) nu imi inregistreaza schimbarile facute, a trebuit sa caut produsele inapoi si sa le readaug in cos.
    3 - mesageria - tot da erori si cel mai grav mi-sa intamplat sa se timita un mesaj nu la destinatarul initial, ci la clienta la care trimisesem ultimul mail
    -Casuta de mesagerie nu dispare automat cand ai trimis mesajul

    15.01.2015, 23:07:51
  • EtnoWare
    EtnoWare

    fimomimo - acum le-am trimis un mail si voi posta aici raspunsul echipei Breslo, in caz ca se mai confrunta si altii cu aceasta situatie..

    16.01.2015, 10:20:49
  • fimomimo
    fimomimo

    :) merci fain!

    16.01.2015, 11:54:17
  • Breslo
    Breslo

    Buna fimomimo,

    1.
    se lucreaza la sectiunea cu admiratorii, cand va fi gata se va rezolva si aceasta problema

    2.
    cand spui "de pe 2 calculatoare" te referi la faptul ca ti s-a intamplat la un moment dat pe un calculator, si altadata pe alt calculator, complet independent?
    s-a intamplat de mai multe ori acest lucru?
    cand s-a intamplat ultima oara?
    ne poti spune despre ce comanda este vorba, sa verificam?

    3.
    ne poti spune mai multe, te rugam? ne-ar ajuta si niste printscreen-uri cu erorile pe care le primesti. si un exemplu de mesaj care nu a fost trimis cum trebuie

    multumim!

    16.01.2015, 17:06:28
  • fimomimo
    fimomimo

    V-am tirmis un mesaj si am explicitat acolo.

    16.01.2015, 19:17:31
  • abysor
    abysor

    Buna seara,
    Am si eu o problema cu cosul de cumparaturi. Am incercat sa cumpar ceva, dar produsele selectate nu apar in cos. Cand dau click pe "mergi la casa" imi apare mesajul "cosul tau de cumparaturi este gol".
    Multumesc pentru ajutor.

    04.02.2015, 18:32:12
  • abysor
    abysor

    S-a rezolvat, multumesc!

    04.02.2015, 18:45:04