Forum: Bug-uri A disparut cosul

  • VioletaDu
    VioletaDu

    Mi-a disparut cosul de produse, si la cel nou nu pot vizualiza produsele din cos

    29.11.2011, 20:55:13
  • AnitaDamacus
    AnitaDamacus

    In primul rand, trebuie sa-ti actualizezi datele despre adresa de livrare, dupa cum spune aici: www.breslo.ro/Forum/Completati-corect-adresa-de-livrare_topic_6119 (fii atenta mai ales sa fie completat orasul - chiar daca ai mai lansat comenzi si a fost totul ok, din cauza modificarilor facute de Breslo in ultima vreme, e posibil sa lipseasca)

    In al doilea rand, Cosul, cum il stiai, nu mai exista. Exista doar pagina de trimitere a comenzii. In stanga ai, Comanda de la X, Modalitati de plata, Politica magazinului etc. si butonul "Trimite comanda". In dreapta, ai lista de produse din magazinul respectiv, unde poti modifica cantitatea (si nu ti se mai reincarca toata pagina, cum era inainte), sau poti sterge produsele.

    Produsele pe care le aveai in cos inainte de modificarile de interfata facute in ultimele zile nu mai apar in cos. Cine doreste, poate cere sa i se restaureze produsele pe care le avea in cos la data de 27 noiembrie (www.breslo.ro/Forum/Restaurare-cos-de-cumparaturi-27-decembrie_topic_6133). Poti face asta lasand un mesaj aici: www.breslo.ro/Forum/Cosul-meu-de-produse_topic_6111

    Daca mai ai nelamuriri, s-a mai vrbit pe tema asta aici: www.breslo.ro/Forum/Continuare_topic_6028/?p=5 .

    Sper ca ti-am fost de ajutor :)

    30.11.2011, 01:41:28
  • Breslo
    Breslo

    Dap, fix cum a scris Anita mai sus. Multumim!

    30.11.2011, 10:44:59