Forum: Saluta comunitatea Accesori Argint925 pentru confectionarea bijuteriilor

  • sappellebijou
    sappellebijou

    In primul rand as vrea sa salut toata comunitatea Breslo si sa imi exprim regretul ca nu v-am descoperit mai repede.De aproape zece ani ma ocup cu comercializarea en-gros de bijuterii din argint,si mai nou,am inceput sa si produc accesorii din argint 925 pentru confectionarea bijuteriilor.
    Produsele le gasiti in link-ul www.breslo.ro/Shop/sappellebijou .Deocamdata gama nu este foarte mare,dar urmeaza pe masura ce o sa am produse noi sa le pun in catalog.Am incercat sa vin in sprijinul clientilor cu preturi cat mai mici,fara a face insa rabat de la calitate.Toate accesorile pe care le comercializam sunt din Argint 925 si pot fi livrate in orice cantitate si oriunde in tara,
    Daca nu am postat in categoria in care trebuie,rog un admin sa mute topicul acolo unde este locul lui.

    Cu deosebit respect,
    S'Appelle BIJOU.

    24.06.2010, 17:27:37
  • tonycat
    tonycat

    Salut,

    ar fi bine ca la sarma sa precizati si duritatea. Pentru mine e important.

    24.06.2010, 18:35:39
  • sappellebijou
    sappellebijou

    Sarma poate avea oricee duritate doreste clientul.deocamdata sarma ce o am acum pe stoc este de duritate medie.La cererea clientului sarma poate fi oteloasa(dura) sau moale.Toate accesoriile sunt produse de noi,fapt care ne permite sa le particlularizam dupa nevoile clientului.
    Cu respect,
    S'appelle BIJOU.

    24.06.2010, 21:39:40
  • tonycat
    tonycat

    Va multumesc pentru precizari.

    25.06.2010, 01:07:10
  • sappellebijou
    sappellebijou

    am uitat sa precizez ca in cazul unor comenzi mai mari de poate acorda si un discount.

    S'appelle BIJOU

    25.06.2010, 08:37:04
  • tonycat
    tonycat

    Inca o informatie. Daca pretul are TVA inclus sau nu. Si daca modificati preturile odata cu modificarea pretului la Argint pe plan mondial. Banuiesc ca asa veti face, deoarece nu aveti cum sa mentineti un pret constant daca pretul la argint fluctueaza, asa se intampla peste tot in lume.

    Multumesc mult!

    25.06.2010, 15:27:25
  • sappellebijou
    sappellebijou

    In cazul in care pretul argintului scade o sa scada si pretul accesoriilor,lucru dealtfel normal.Pretul argintului in mometul de fata este destul de ridicat,dar speram sa scada cat mai repede.In cazul in care se emite factura o sa se adauge si tva la preturile afisate,dar in acelasi timp o sa se acorde si ceva discount considerand ca o sa fie vorba de o cantitate cat de cat considerabila.
    Pentru mai multe detalii : 0735.788.130.

    Cu respect,
    S'appelle BIJOU

    25.06.2010, 19:23:08
  • sappellebijou
    sappellebijou

    la comenzi mai mari de 300 Ron taxele de transport sunt suportate de noi(Posta Roamana)

    26.06.2010, 20:18:42