Forum: Feedback pentru magazinul tau Accesorii argint - ce parere aveti?

  • accesoriiargint1
    accesoriiargint1

    Bine v-am gasit!

    Sunt de ceva timp pe breslo si am nevoie de feed-back-ul vostru. Am nevoie de pareri despre cum arata magazinul, poze, descrieri si nu in ultimul rand ce produse considerati ca ati avea nevoie.

    Multumesc anticipat!

    16.02.2010, 11:06:52
  • InsideWood
    InsideWood

    Buna! de obicei imi cumpar accesoriile de argint de pe www.accesoriiargint.ro , am observat ca la tine sunt putin mai ieftine, ai putea de ex sa pui in magazin si sarma de ag de diferite grosimi, ace cu bila si mai multe modele de tortite.

    16.02.2010, 17:36:35
  • accesoriiargint1
    accesoriiargint1

    Multumesc pentru feedback, InsideWood!

    16.02.2010, 17:38:57
  • croseta.fermecata
    croseta.fermecata

    Buna!
    Eu nu folosesc produse de genul ca eu sunt cu crosetariile ,dar am mai intrat la magazine cu produse genul tau si au sute de produse.
    Pe mine m-ar interesa ace de brosa de exemplu .
    Multi clienti iti doresc!
    Oana

    17.02.2010, 18:32:47
  • tonycat
    tonycat

    Salut,

    as avea si eu nevoie de sarma cu profil square si half-round.
    Multumesc!

    17.02.2010, 19:23:10
  • accesoriiargint1
    accesoriiargint1

    E mai greu la inceput sa ai sute de produse, insa sper ca pe parcurs sa mai diversific gama. Multumesc de sugestii, voi tine cont de ele la urmatoarele comenzi.

    17.02.2010, 20:53:08
  • krystalforu
    krystalforu

    Buna !
    noi cautam de obicei urmatoarele accesorii de argint: tortite, agatatoare pentru pandante, ace cu cap/pin, candelabre pt.cercei, margele distantiere. De asemenea, este util atat pentru clienti cat si pentru dumneavoastra sa aveti si alte produse in afara de ce aveti deja in magazin. Ma refer la ambalaje (cutiute), displayuri chiar si margele. Eu caut sa cumpar mai multe feluri de accesorii de la acelasi furnizor, sa nu fac mai multe comenzi. Este doar o idee.

    Feedback magazin: pozele sunt super ok, dar ar trebui sa includeti mai multe articole

    mult succes !

    Krystal4U

    23.02.2010, 12:02:24
  • accesoriiargint1
    accesoriiargint1

    Multumesc mult pentru idei, Krystal4U! Voi tine cont de ele!

    23.02.2010, 13:05:21
  • accesoriiargint1
    accesoriiargint1

    Salut!

    Am postat mai multe produse in magazin, tinand cont si de sfaturile voastre.

    Va astept cu drag!

    Florentina

    18.03.2010, 10:19:18
  • DomnisoaraBabacilu
    DomnisoaraBabacilu

    hey :D

    am si eu o sugestie, si anume, lant, eventual placat. eu sunt in cautare si n-am gasit deocamdata foarte multe optiuni.

    si ca o recomandare sau feed back, mi se par foarte ok accesoriile, dar ca sa vezi ce ar vrea lumea, gandeste-te si la ce e necesar pentru confectionarea unui colier sau a unei perechi de cercei, si sa acoperi detalii mici (ceea ce am vazut ca face magazinul tau din plin) si detaliile mai "mari, cum ar fi lanturile, pentru ca degeaba vreau eu sa cumpar multe accesorii de la tine, cand inca n-am lantul :D


    aa, si uite, pe mine m-ar interesa si baza de cercei tip platforma :D


    succes!

    >:D

    20.03.2010, 12:49:04
  • accesoriiargint1
    accesoriiargint1

    Multumesc mult pentru sugestii, DomnisoaraBabacilu!
    Incerc sa am o cat mai mare varietate de produse si sper ca pe viitor sa pot satisface toate dorintele voastre!

    20.03.2010, 18:40:26
  • Simina
    Simina

    Buna!
    Toate accesoriile din magazinul tau sunt extraordinar de ”apetisante”! :) Dupa mine, nu-ti lipseste din magazin decat sarma de argint ( pe mine ma intereseaza 0,8 dura si 0,25-0,4 moale), precum si lantul. Din pacate, pentru mine sunt si cele mai folositoare produse, cu astea lucrez cel mai mult.... Astept cu nerabdare sa aduci si asa ceva!
    Pup si spor mult la vanzari!
    Simina

    21.03.2010, 21:02:16
  • accesoriiargint1
    accesoriiargint1

    Multumesc mult, Simina! Am adus si sarma, am acum in magazin doar de 0.6 mm. Iti voi trimite un mail cu mai multe detalii.

    21.03.2010, 22:06:06