Forum: Suport Breslo Activare Magazin

  • goodchoice
    goodchoice

    Am platit ieri 15 martie inainte de ora 12(11.50) taxa pt magazin prin paypal. A trecut deja o zi lucratoare. V-am trimis si mail si mesaje prin mesageria breslo- bineinteles nici un raspuns...iar magazinul meu e inca suspendat.

    Dupa parerea mea a trecut "maxim o zi lucratoare". Stiu ca timpul e relativ dar totusi...am nevoie de magazin in stare de functionare.

    Si ca sa continui, trebuie sa-mi declar nemultumirea si fata de faptul ca nu exista nicaieri pe site un tabel cu platile efectuate, data efectuarii, ca sa stim si noi ce si cum. Stiu ca apare mesajul ala cu "mai aveti nu stiu cate zile..." dar nu-i suficient. Pt transparenta ar trebui sa stim clar (cu data si ora) in fiecare moment cand am facut ultima plata sau cat mai avem pana la urmatoarea suspendare. Asa, eu nu pot decat sa am incredere in breslo ca face socotelile bine (vezi chestia cu ziua lucratoare dilatata de la 24 de ore la cate...vom vedea). Sau sa ma apuc sa scotocesc prin paypal sau prin extrasul de cont, chitante de la posta ca sa vad cand am facut ultima plata. De unde stiu eu ca luna breslo nu are decat 15 zile?

    16.03.2011, 20:58:52