Forum: Anunturi & Noutati Administrare Magazin & Profilul de Livrare

  • Luigi
    Luigi

    Incepand de astazi, Profilul de Livrare poate fi modificat cu mai multa usurinta direct din Lista de Produse.

    Va multumim,
    Echipa Breslo

    12.05.2011, 08:34:58
  • mady68
    mady68

    E o nebuloasa la calculul taxei de livrare;ieri am avut taxe livrare=0,azi apare =5 lei,ar fii mai bine sa fie scos calculul taxeimne scriem fiecare in magazin pt ca ies disctii cu clientii,multumesc

    23.06.2011, 14:03:51
  • IGFashionDesign
    IGFashionDesign

    Tocmai am primit o noua comanda.

    Eu NUUUUUUUUU am taxe de livrare = 0 lei la nici un produs.
    Am minim 9 lei transportul.

    Si mie la comanda care mi-a lansat-o clienta imi apare ca plateste ZERO lei pt transport. De unde apare zero lei? cand la mine in spate nu scrie asa ceva.

    Eu acuma sa ma cert cu clientii sa le spunc a totusi tre sa platesca transportu.

    Nu am chef si timp de explicatii de acest gen cu clientii.
    Suna ca si cum i-as jecmani de bani...... e stilul politicianului romanesc dar noi totusi ne ocupam cu altceva si ne pasa de munca si talentul pe care il avem.

    Chestia cu subtotatul trebuia sa ne ajute nu sa ne incurce si nu sa scot eu bani din buzunar sa livrez coletele.

    Va rog foarte, foarte, foarte, foarte frumos sa remediati situatia.

    29.06.2011, 19:46:26
  • bibidesign
    bibidesign

    spuneti-mi va rog cum as putea sa pun la profilul de livrare 2 variante din care sa se poata alege una: Posta romana sau Curier rapid
    este firesc ca cumparatorul sa-si poata alege cum vrea sa primeasca coletul

    si app de probleme tehnice, eu personal m-am chinuit aseara vreo 3 ore ca sa reusesc sa postez cateva produse... :(
    -treaba cu costurile de livrare este enervanta...
    -editarea produselor si modificarea lor a mers doar cu Firefox (asta stiu ca nu-i problema site-ului ca m-am mai lovit de ea)

    30.06.2011, 09:24:56
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    @bibi: momentan cumparatorul nu pote alege din mai multe profiluri de livrare.
    Postati va rog restul de intrebari la Ajutor sau Bugs.

    02.07.2011, 13:05:17