Forum: Bug-uri Afisare incorecta la categoria ORICE ALTCEVA!

  • FKG
    FKG

    www.breslo.ro/Forum/Pe-BRESLO-se-vinde-orice_topic_1720
    Acest topic apare in lista ordonat la data primului mesaj (16.06.2010), nu la data ultimului mesaj postat (12.10.2010), asa cum apar toate celelalte topicuri. Sper ca asta e motivul pt care nu a fost vazut si nu s-au luat inca masurile necesare de stergere a magazinelor cu probleme.

    21.10.2010, 20:21:28
  • tonycat
    tonycat

    Salut,
    din cate am vazut in toate in topicurile, fara exceptie, comentariile sunt ordonate in coada nu in stiva. Adica ultimul postat, ultimul listat.
    Pe acestea de jos le-am ales la intamplare.
    Asadar nu cred ca e nici o greseala, e doar o optiune de programare valabila pentru toate topicurile.
    Ar fi fost poate mai usor de vizualizat comentariile ordonate in stiva, cu comentariul cel mai recent in capul listei. Asa prefer sa fie ordonate si mailurile de la servici. E mai putin obositor sa il citesc primul pe cel mai recent decat sa ma duc tot timpul in coada listei.
    www.breslo.ro/Forum/Masina-de-Cusut_topic_1956
    www.breslo.ro/Forum/Ajutor-am-gasit-un-pui-de-vrabie-si-nu-stiu-sa-l-determin-sa-manance_topic_2213
    www.breslo.ro/Forum/Targul-de-Craciun-de-la-Sala-Dalles_topic_2470
    www.breslo.ro/Forum/Feedback-negativ_topic_1761

    21.10.2010, 20:57:42
  • FKG
    FKG

    @tonycat: poate nu m-am exprimat eu bine. Nu este vorba de ordonarea mesajelor in cadrul unui topic, ci de ordonarea topicului printre celelalte topicuri.
    de ex in categoria www.breslo.ro/Forum/Orice-altceva_category_11 topicul "Pe BRESLO se vinde orice?!" aparea undeva in lista spre sfarsit, ordonat la data 16.06.2010 cand a fost creat si nu la data 12.10.2010 cand a fost ultimul mesaj, adica apare ca si cum nu a mai scris nimeni din 16.06.2010 ceea ce nu era corect. Am adaugat azi un mesaj nou (din pacate mereu exista linkuri de adaugat acolo) si vad ca s-a redresat treaba :)

    22.10.2010, 10:31:09
  • tonycat
    tonycat

    @FKG: Am inteles acum despre ce era vorba. Parerea mea este ca nu se va sterge nimic. Pun pariu pe cinci sticle de bere de care vreti ca pana la sfarsitul anului nu se va sterge nici un articol din cele reclamate.

    22.10.2010, 16:23:00