• ramonavechiu
    ramonavechiu

    Sunt noua in breasla si as dorii din suflet sa-mi vizitati magazinul . Vreau sa primesc sugestii si pareri , eventuale indrumari. Opinia d-voastra sincera ma intereseaza. Spuneti-mi unde gresesc si ce ar mai trebui sa fac . Multumesc !

    25.01.2013, 22:04:00
  • ramonaignat
    ramonaignat

    Buna Ramona, am vizitat si eu putin magazinul tau si imi place ! Felicitari ! Si pe mine ma bate gandul sa incep sa lucrez cu tehnica asta decoupage...se pot face lucrusoare frumoase rau !

    Eu cred ca ai un magazin frumos, poze destul de clare si ai decrierea produsului. Daca ai putea lista mai multe produse ar fi si mai bine ! Succes si vanzari !

    27.01.2013, 21:27:17
  • ramonavechiu
    ramonavechiu

    Multumesc din suflet ! Si magazinul tau este minunat .

    27.01.2013, 22:00:12
  • CreativeBanners
    CreativeBanners

    Produsele sunt foarte frumoase, bravo! Parerea mea este ca nu ti-ar strica si o imagine corespunzatoare pentru magazin. Eu te pot ajuta, arunca o privire prin magazinul meu. Mai ales ca beneficiezi de o reducere de 20% ca incepatoare ;)

    29.01.2013, 21:21:09
  • ramonavechiu
    ramonavechiu

    Ti-as fii recunoscatoare daca ma vei ajuta . Sincer nu prea stiu ce sa mai fac ca sa fie bine . De aceea imi doresc foarte mult sugestii si pareri . Da-mi o idee , te rog !

    29.01.2013, 22:08:01
  • Dichisshop
    Dichisshop

    Si eu m-am uitat prin magazin si il gasesc incantator :) sunt foarte frumoase produsele :) Dupa cum spunea si colega noastra Eni (CreativeBanners) cred ca este nevoie si de crearea unei imagini a magazinului :) Cu siguranta veti avea si vanzari multe :) Va doresc succes :)

    31.01.2013, 01:02:32
  • ramonavechiu
    ramonavechiu

    Multumesc din suflet pt cuvintele frumoase . Intr-adevar sunt constienta ca trebuie sa mai fac ceva , deoarece am f multe vizualizari la produse , dar vanzarile nu incep sa apara . Ceva lipseste . De aceea am rugat sa primesc sugestii si sfaturi . Ma bucur ca exista oameni care vor sa ajute . O seara buna tuturor !

    31.01.2013, 19:26:46
  • blanitza
    blanitza

    Draga Ramona, foarte frumoase produse si fotografii atragatoare, o dulceata de magazin, sa-l stapanesti sanatoasa si sa te bucuri de el!!! O micuta sugestie - pune mai multe etichete si cat mai sugestive, daca nu stii cam ce sa pui, da un search si vezi ce etichete mai pune lumea pe Breslo, la tablouri decupaj.

    02.02.2013, 00:50:04
  • ramonavechiu
    ramonavechiu

    MS ! Am sa studiez si am sa fac acest lucru . ORICE SUGESTIE CONTEAZA !

    02.02.2013, 09:01:46