Forum: Suport Breslo ajutor va rog - mesaj la primirea comenzilor

  • queenBEAD1
    queenBEAD1

    Buna imi poate spune cineva ce inseamna acest mesaj si de ce nu mai pot primi comenzile?!?
    Nu am niciun produs in curs de editare... am facut teste cu mai multe produse si acest mesaj tot apare...


    In comanda de la exista un produs care a fost sters din magazin:
    » Aceasta eroare poate aparea cand vanzatorul editeaza stocul produsului in timp ce produsul se afla inca in cosul tau de cumparaturi.
    Pentru a finaliza comanda trebuie sa stergi produsul din cos...sau poti sa alegi alt produs din magazinul lui .
    In comanda de la 5 exista un produs care a fost sters din magazin:
    » 5Aceasta eroare poate aparea cand vanzatorul editeaza stocul produsului in timp ce produsul se afla inca in cosul tau de cumparaturi.
    Pentru a finaliza comanda trebuie sa stergi produsul din cos...sau poti sa alegi alt produs din magazinul lui 5.

    05.04.2011, 01:54:29
  • georgyana29
    georgyana29

    Buna imi poate spune cineva ce inseamna acest mesaj si de ce nu mai pot primi comenzile?!?
    Nu am niciun produs in curs de editare... am facut teste cu mai multe produse si acest mesaj tot apare...


    In comanda de la exista un produs care a fost sters din magazin:
    » Aceasta eroare poate aparea cand vanzatorul editeaza stocul produsului in timp ce produsul se afla inca in cosul tau de cumparaturi.
    Pentru a finaliza comanda trebuie sa stergi produsul din cos...sau poti sa alegi alt produs din magazinul lui .
    In comanda de la 5 exista un produs care a fost sters din magazin:
    » 5Aceasta eroare poate aparea cand vanzatorul editeaza stocul produsului in timp ce produsul se afla inca in cosul tau de cumparaturi.
    Pentru a finaliza comanda trebuie sa stergi produsul din cos...sau poti sa alegi alt produs din magazinul lui 5.

    05.04.2011, 08:05:04
  • Marillys
    Marillys

    Nici eu nu am primit comanda unei cliente, mi-a spus ca aprimit mesaje de eroare cum ca as face modificari la un produs desi nici aseara si nici azi de dimineata nu am facut modificari. In cele din urma am primit comanda ei pe mail.

    05.04.2011, 11:37:32
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Aparent e un Bug care circula si care genereaza acest mesaj desi nu e niciun produs in curs de editare.

    www.breslo.ro/Forum/Ceva-nu-functioneaza-in-magazinul-meu_topic_4018

    05.04.2011, 12:26:56