Forum: Feedback pentru magazinul tau am nevoie de criticile si sugestiile voastre-atelierbeatrix

  • atelierbeatrix
    atelierbeatrix

    buna,
    am mare nevoie de pareri obiective venite de la vanzatorii cu experienta de pe acest site, caci eu cu siguranta sunt mult prea subiectiva, oricat de mult as incerca sa nu o fac...

    daca timpul si dispozitia vi-o permit, va astept cuminte la mine in atelier si cu urechile ciulite...

    pe curand

    13.01.2011, 16:40:15
  • Casacucadouri
    Casacucadouri

    Buna, atelierbeatrix,

    in primul rand, tie ce ti se pare in neregula sau ca ar mai avea nevoie de imbunatatiri?
    Uneori instinctul/intuitia ne spune exact lucrurile de care avem nevoie, doar ca le cm ignoram....:)

    Cu prietenie,

    Raluca
    proprietar Casa cu cadouri

    25.01.2011, 00:48:11
  • atelierbeatrix
    atelierbeatrix

    Raluca,multumesc pentru interes...

    as prefera sa las putin deoparte ce cred eu, pentru ca eu am adus magazinul pana in punctul asta. vazut obiectiv din afara m-ar interesa impresia lasata.

    in momentul asta am niste bile negre la care lucrez sa le elimin, nu le mentionez ca sa nu atrag eu atentia asupra lor.
    sunt curioasa insa sa observ ce sare in ochi negativ...

    multumesc inca o data

    26.01.2011, 20:05:31
  • zozole
    zozole

    Negativ nu stiu ce sare in ochi..Stiu totusi ce sare in ochi intr-un mod pozitiv!
    Hartiile decorative pentru briose sunt geniale! Imi plac atat de mult incat ma gandeam sa comand chiar daca nu fac prajituri:))
    Nu o voi face pentru ca si asa am o mama care imi striga toata ziua ca dau banii pe lucruri pe care nu le folosesc,dar voiam sa iti spun ca mi-au atras atentia intr-un mod placut. Ma fac sa zambesc si sa ma gandesc la niste briose nu numai gustoase,ci si frumoase foc!

    26.02.2011, 22:40:57
  • atelierbeatrix
    atelierbeatrix

    Zozole iti multumesc,

    m-a facut sa rad mesajul tau...

    imi e mai mult decat suficient ca iti place

    02.03.2011, 12:44:56
  • mena
    mena

    Nu stiu daca te ajuta cu ceva, dar mie mi se pare foarte frumos magazinul tau, e plin de culoare si veselie, exact cum imi place mie.Si, carligele inimoase sunt grozave!
    Acum...ma uit si eu, cu ochiul de necunoscator :d

    06.03.2011, 20:29:13
  • JoliesseDesign
    JoliesseDesign

    aaaaaaaa!!! ce-mi plac formele ptr briose (eu sunt disperata dupa briose), abia astept sa iau cateva modele de la tine :) sunt super haioase. Mult succes!

    06.03.2011, 21:20:32
  • atelierbeatrix
    atelierbeatrix

    multumesc Mena...ochi necunoscator am si eu...dar usor-usor invatam mai multe,nu?

    07.03.2011, 14:05:34
  • atelierbeatrix
    atelierbeatrix

    Joliesse, multumesc...te astept oricand vrei

    07.03.2011, 14:06:52
  • frantyy
    frantyy

    Sunt intrat de curand in comunitatea Breslo ,si as aprecia parerile voastre pozitive sau negative in privinta produselor realizate de mie.O zi buna va doresc

    21.03.2011, 14:17:50
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    frantyy, deschide te rog un subiect nou pentru feedbackul magazinului tau :)

    22.03.2011, 13:10:46