Forum: Suport Breslo Anulare comanda

  • rocaalessio
    rocaalessio

    Cum anulez o comanda?

    02.06.2016, 10:51:56
  • Buburuzacughetute
    Buburuzacughetute

    Hei, buna!
    Te duci pe comanda pe care doresti sa o anulezi, o deschizi si in partea de sus dreapta al tabului respectiv apare Anulare comanda. Completezi motivul si gata.
    Daca nu te descurci imi poti scrie in privat si te indrum eu.

    02.06.2016, 15:36:06
  • Lenora
    Lenora

    Numai vanzatorul poate anula comanda.

    02.06.2016, 21:28:41
  • BEAUTICIAN.TS
    BEAUTICIAN.TS

    dupa ce comanda a fost , cum fac s-o scad? ca-mi aparela vanzari, in continuare?

    02.09.2016, 14:04:31
  • Buburuzacughetute
    Buburuzacughetute

    In calitate de vanzator? Daca apare la vanzari inseamna ca ai dat pe Comanda finalizata. Trebuie sa intri in tabul de comanda si sa o anulezi de acolo.
    Da ceva mai multe detalii ca sa te pot indruma corect.

    04.09.2016, 15:11:49
  • BEAUTICIAN.TS
    BEAUTICIAN.TS

    multumesc ca mi-ai raspuns, Buburuzecughetute! da, in calitate de vanzator: comenzile cu pricina le-am anulat din diverse motive , si la mine apar ca anulate (am cat click pe tab-ul ANULA COMANDA), dar ele apar ca si vanzari. Am incercat sa completez pentru fiecare in parte acel formular din RETURNARE COMISIOANE - CREAZA O CERERE NOUA, dar nu-mi da voie. Mesajul care apare, este: Deja ai facut o cerere pentru aceasta comanda. Desi, nu reusesc sa fac. Iar in dreptul fiecarei comenzi anulate este scris: INCHIS. Nu pricep nimic...ma luminezi tu, te rog? mersi in avans!

    05.09.2016, 02:16:32
  • Buburuzacughetute
    Buburuzacughetute

    Unde anume vezi ca apare la vanzari? Pt ca figureaza produsele cu stoc 0 sau cum? La mine in cont comenzile anulate apar in partea din dreapta cu Anulate.
    Cred ca cel mai bine este sa trimit un mail pe [email protected] cu print screen pentru erorile pe care le-ai sesizat si explicatiile de aici si sigur te vor ajuta ei. Alex

    05.09.2016, 15:28:10