Forum: Locuri & Evenimente Au inceput inscrierile pentru Tragul de Craciun - Ploiesti - 5-23 decembrie 2011!

  • veraconstantinescu
    veraconstantinescu

    Buna ziua,


    In perioada 5-23 decembrie vom organiza in Ploiesti TARGUL DE CADOURI DE CRACIUN, targ de cadouri realizate de artisti handmade si artisti populari.

    Regula inscrierii la acest evenimen este “Primul Venit, Primul Servit”.

    Pentru a va rezerva un loc in cadrul evenimentului va rugam sa ne retransmiteti datele de contact (email si telefon) pentru a va putea transmite formularul si invitatia.


    Conditiile de participare la acest eveniment sunt:

    - Produsle trebuie sa fie realizate exclusiv de catre artist, in special pe tema sarbatorilor de iarna
    - Cazare, masa de pranz si acces in casuta din lemn racordata la energie electrica GRATUIT, pe perioada pentru care ati optat
    - Completarea Formularului si transmiterea la nr de fax 0344144886 sau la adresa de e-mail [email protected]
    - Sa deschideti casuta in fiecare zi, in perioada pentru care ati optat in formular


    De asemenea, in perioada 3-4 decembrie 2011 vom avea TARG DE CADOURI la Campina, la acest eveniment existand taxa de participare, de 250 lei. Veti avea acces in casuta de lemn (in ordinea inscrierilor), impreuna cu un alt artist hand made sau mester popular sau veti putea veni cu un cort albastru, in care veti putea expune singuri.

    Pentru orice informatie ma puteti contacta la nr de tel 0722 568 096.


    Asteptam date dvs de contact la adresa [email protected] pentru a va putea trimite documentele de inscriere.

    O zi buna,
    Veronica Constantinescu

    15.11.2011, 12:12:06
  • minola.1986
    minola.1986

    buna seara

    imi puteti spune, va rog, care este taxa pentru targul de la Ploiesti si care este spatiul / particpant?
    multumesc

    15.11.2011, 23:22:40
  • xyedy
    xyedy

    Mi-ar fi placut sa particip si eu la acest eveniment, mai ales ca este la mine in oras...dar din pacate nu am inca o forma legala pentru a putea vinde :(

    22.11.2011, 21:24:18