Forum: Saluta comunitatea Bine v-am gasit, minti creative!

  • alexandrra
    alexandrra

    De cateva zile am deschis un mic magazin intitulat "She pleasures herself". Am postat atat lucrusoare ce vor sa se bucure de o a doua viata cat si bijuterii handmade (poate o sa se observe ca sunt novice dar aceasta lume fascinanta a creativitatii m-a atras inevitabil si mi-am propus sa incerc sa creez cate ceva). Sper sa va bucure ochii si sa ma lasati si pe mine sa-mi gasesc un loc printre creatiile voastre desavarsite!

    Cu mult drag,
    Alexandrra

    12.10.2010, 00:04:14
  • handmade.mititel
    handmade.mititel

    Bine ai venit! Ai produse care nu se incadreaza nici in handmade, nici in vintage:) parerea mea e ca ar trebui selectionate acelea care indeplinesc spiritul comunitatii Breslo.

    12.10.2010, 19:53:52
  • alexandrra
    alexandrra

    Bine te-am gasit!

    Este adevarat ca am si produse care nu se incadreaza nici la sectiunea vintage si nici la sectiunea handmade dar nu le-am postat ca sa incal vreo regula a website-ului www.breslo.ro sau sa deranjez pe cineva in acest sens. M-am gandit ca ar putea avea sansa la o a doua "viata" si ca se poate bucura si altcineva de ele asa cum si eu am fost incantata atunci cand le-am achizitionat. Daca exista probleme le pot inlocui pentru ca nu doresc sa creez discutii inutile sau sa fiu inlaturata pe pe acest website.
    Multumesc,
    Alexandrra

    14.10.2010, 14:06:12
  • moko79
    moko79

    Bine te-am gasit! Si eu mi-am deschis un magazinas cu produse handmade si sper sa si vand cateva. Deocamdata..astept clienti si mesteresc la cercelusi. O zi faina sa ai si mult succes!

    25.10.2010, 16:53:05
  • alexandrra
    alexandrra

    Hello dear Moko79,

    Bine ai venit! Imi plac produsele tale jucause si colorate! Iti doresc spor la vanzari si la cati mai multi clienti! Te pup!

    27.10.2010, 22:16:07