Forum: Saluta comunitatea Bine v-am gasit!

  • Bumelle
    Bumelle

    Buna. Am intrat si eu de cateva zile in aceasta comunitate si abia ma obisnuiesc cu regulile ei. :)

    Sper sa va placa lumanarile mele. E un hobby pe care l-am inceput de curand si pe care doresc sa il dezvolt si catre alte categorii de decoratiuni. Totul merge insa incetisor pentru ca mai si lucrez pe langa si abia astept momentul cand voi putea face doar asta. E mult mai frumoasa viata cand faci doar ceea ce iti place, nu? :)

    Pe curand!

    P.S. Stiu ca mai am de lucrat la poze, dar parca tare neincapator e apartamentul meu si nu gasesc niciodata locul potrivit pentru ele.

    09.06.2010, 22:14:42
  • lauraloredana
    lauraloredana

    Multa Bafta!

    11.06.2010, 10:16:24
  • kiti
    kiti

    Bine-ai venit Bumelle , in familia Breslo.Sunt frumoase lumanarile tale mai ales figurinele si-ti inteleg pasiunea pe care si eu o am.Pt figurine folosesti matrite sau le modelezi? Eu am facut cateva modelate dar nu am vandut asa ca m-am oprit.Sper ca tu sa ai mai mult noroc la vanzare.Numai bine.

    11.06.2010, 23:51:16
  • peafowlady
    peafowlady

    Imi plac la nebunie lumanarile in forma de vioara. Bafta!

    15.06.2010, 19:26:20
  • handmade.mititel
    handmade.mititel

    sunt foarte frumoase lumanarile:) spor la creatie si vanzari

    15.06.2010, 20:19:32
  • lucashop
    lucashop

    da super,mie-mi place ''baby sleeping'' si imbratisare''

    20.06.2010, 22:41:31
  • Victorian.style
    Victorian.style

    Buna ziua tuturor, azi m-am alaturat si eu acestei uimitoare comunitati creative. nu am mari pretentii nici de bijutier si nici de artizat insa am incercat sa arat si eu cu ce ma ocup.

    25.06.2010, 19:15:30