Forum: Saluta comunitatea Bine v-am (re)gasit!

  • AndreeaBololoiJewelry
    AndreeaBololoiJewelry

    Salut! Eu sunt Andreea, si ma bucur sa fiu din nou printre voi! Cunosc comunitatea si am facut parte din ea inca din 2008, iar dupa o lipsa de cativa ani buni, am revenit pe Breslo, cu forte proaspete si un stil diferit. :)

    Realizez bijuterii din sarma, carora incerc sa le dau o nota personala. Imi doresc sa continui sa exploatez acest material, destul de limitativ, ca sa descopar ce imi mai poate el oferi si sub ce forma il mai pot eu prelucra/modela. Caut sa aduc o abordare diferita a bijuteriilor din sarma, cu o tenta contemporana, sa construiesc volume si suprafete, sa ma joc cu forme organice si geometrice, si sa ofer culoare si un produs cat mai atent si ingrijit realizat. :)

    Dar mai bine va poftesc in magazinul meu: breslo.ro/AndreeaBololoiJewelry si pe Facebook: http://facebook.com/AndreeaBololoiJewelry ca sa vedeti despre ce vorbesc. :)

    Multa inspiratie si placere in tot ceea ce faceti, va doresc!

    03.06.2015, 11:28:30
  • Buburuzacughetute
    Buburuzacughetute

    Buna Andreea!
    Ne bucuram tare mult ca ai revenit! Faci lucrusoare tare frumoase!
    Mult spor si vanzari sa ai!

    03.06.2015, 16:21:00
  • AndreeaBololoiJewelry
    AndreeaBololoiJewelry

    Multumesc mult, sa fie!

    04.06.2015, 08:31:48
  • EtnoWare
    EtnoWare

    Am vazut multe persoane care lucreaza cu sarma, insa puntine care acorda o atentie asa buna finisajului! Modele complexe, design deosebit si fotografii foarte frumoase ale produselor! Mult spor iti doresc si bine te-am (re) gasit! :D

    04.06.2015, 11:52:06
  • AndreeaBololoiJewelry
    AndreeaBololoiJewelry

    Iti multumesc frumos pentru aprecieri! :D

    08.06.2015, 11:36:49