Forum: Orice altceva - -Black Friday 2014 - - Pareri - - Sugestii pentru la anul - - Rating de la 1 la 10 - -

  • fimomimo
    fimomimo

    Imbucurator a fost faptul ca site-ul a mers destul de repede si nu a cazut decat pentru putina vreme; faptul ca se incearca optimizarea pentru google e bun pentru viitor.

    01.12.2014, 11:54:13
  • fimomimo
    fimomimo

    Desi schimbarea site-ului era mult asteptata a fost pur si simplu dezastroasa si incompleta, iar faptul ca nu s-au putut gasi magazinele dupa nume sau produsele dupa nume m-a descurajat total, am gasit doar produse nerelevante si am abandonat.

    01.12.2014, 11:54:35
  • fimomimo
    fimomimo

    As dori ca pentru la anul sa se anunte din timp black friday, sa ni-se prezinte un thumbnail sa vedem cum arata, sa se stie cum arata reclamele, adica sa fim informati din timp despre ce ne asteapta si cum sa ne pregatim etc - anul acesta s-a facut totul pe nevazute si nestiute - un pic de transparente va rog.
    Rating pentru anul acesta e un 6.

    01.12.2014, 11:54:48
  • Thezora
    Thezora

    Site-ul s-a mișcat mai bine ca pana acum, ordonarea a fost ceva mai inspirata cred. Puncte bune. Mai puțin buna a fost ideea de a schimba site-ul cu 5 zile înainte. Confuzie peste tot, cumpărători și vânzători, nenumărate bug-uri și mult prea puțin timp sa ne familiarizam cu noul format. Neapărat trebuie reintrodusa căutarea după magazin și statistici de vânzări și vizualizări. Și iarăși ajungem la problema spinoasa a publicității, sufletul vânzării. Poate cei cu pachete cumpărate s-au descurcat ok, dar eu am fost aproape invizibila. Vizualizări puține (cred ca prin amabilitatea colegilor breslasi de a ma include în galerii) și vânzări 0. Nota mea subiectiva tot 6...

    01.12.2014, 12:34:39
  • alchemy
    alchemy

    A fost mai bine ca anul trecut dar schimbarea platformei intr-un moment de varf nu a fost o idee fericita. Multe erori multa bulversare. Nu pot sa dau nota, nu am participat.

    01.12.2014, 17:00:55