Forum: Feedback pentru magazinul tau Bo3mia - Help! Un pic de critica constructiva!

  • anky
    anky

    Salut!

    Tare mult as aprecia si eu cateva pareri, de la cine doreste, despre magazinul meu..

    Gimme, gimme, gimme!

    14.12.2009, 10:35:02
  • Fimolicious
    Fimolicious

    Anky, eu nu pot sa spun decat ca imi plac toate produsele tale... Si imi place ca ai promotii, ai cadouri... pe Mia in diferite ipostaze... Si avatarul e fain, pentru ca ai pastrat aceeasi nota si pe blog, si in prezentarile de la targuri, si pe cartile de vizita. Nu stiu, poate sunt subiectiva, pentru ca imi plac atat de mult lucrusoarele tale, incat nu pot sa zic nimic negativ...
    Keep up the good work and give us more new stuff to admire :)

    Fimolicious

    14.12.2009, 16:41:35
  • anky
    anky

    Multumesc frumos Fimolicious!

    Mia este foarte incantata ca place.. :)

    Mai astept pareri..pozitive sau constructive..

    16.12.2009, 01:14:33
  • z0z0le
    z0z0le

    Pandantivul Symphony e geniala la fel si colierul cu bilutele alea in culorile Frantei!
    Sincer, nu mi se pare ca ai nevoie de sfaturi, mi se pare ca ar trebui sa dai sfaturi:D

    16.12.2009, 12:06:21
  • anky
    anky

    :) Zozole, esti prea draguta!

    *blush*

    Multumesc frumos!

    16.12.2009, 13:22:59
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Mie imi place mult magazinul tau. Mai ales Mia...e foarte fain ca ai un "personaj" pe care il tot folosesti in creatii.

    Sincer, nu stiu ce ai mai putea imbunatati. Dar ca sa caut nod in papura as zice ca bannerul e mai elegant-romantic si creeatile tale sunt mai degraba feminino-jucause. But don't mind me, u do a great job :)

    16.12.2009, 23:49:32
  • anky
    anky

    Multumesc frumos fetelor, pentru civintele bune si pentru ca v-ati oprit sa imi lasati feedback.
    Subiectul ramane deschis.

    CinnamonCloves, in legatura cu bannerul - asa este..Banner-ul este un pic mai vechi si nu l-am mai schimbat.
    E timpul pentru o mica improspatare! :)

    17.12.2009, 10:18:46
  • annelise
    annelise

    cine imi poate spune de unde pot sa iau un wigjig si cat costa?

    17.12.2009, 15:15:14
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    @ anneliese: Nu fii offtopic, deschide pt asta un nou subiect. Si spune-me si noua ce e ala un wigjig :)

    17.12.2009, 20:34:54