Forum: Saluta comunitatea bonjour Bucharest et Roumanie !!!!!!!!

  • stelutza
    stelutza

    buna ziua tuturor !!!!!
    locuiesc in Frantza de zece ani; sunt un fan al produselor handmade , am descoperit site ul breslo nu de multa vreme , , am gasit o gramada de lucrusoare dragutze si la pretzuri mai mult decat accesibile aici tot ce e handmade rimeaza cu pretzuri foarte ridicate si nu sunt nici pe departe asa de dragutze ca cele din Romania ; am doua fete care sunt mereu in cautare de cercei brose bratzari coliere etc. Am descoperit o vanzatoare pe breslo : zagoo.breslo.ro ; mergetzi sa vizitatzi , e preferata noastra are niste bijuterii super simpatice !!!!!!!!!!!
    LA REVEDERE TUTUROR SI PE CURAND !!!!!!

    17.02.2010, 10:59:22
  • bendismoon
    bendismoon

    Bine ai venit Steluta! Am stat si eu prin Franta 5 ani si am vazut cum e pe acolo. Sper sa te bucuri de frumusetea de pe acest site si sa gasiti ce va place.
    Sunt dragute bijuteriile lui zagoo, putin cam sumbre pentru mine.

    Spor la cumparat :) !

    18.02.2010, 09:13:09
  • mady68
    mady68

    Bine ai venit ,si vizite cat mai placute.

    18.02.2010, 10:15:12
  • nana
    nana

    Pe mine nu m-a convins. Mai cauta pe aici, vei gasi magazine cu adevarat interesante.

    20.02.2010, 13:20:33
  • tzuki333
    tzuki333

    hello, bine ai venit, sper sa le faci pe frantuzoaice invidioase dupa ce te gatesti cu produse de pe Breslo!!! :)))

    20.02.2010, 15:22:19
  • zagoo
    zagoo

    salut!

    stelutza, multumesc frumos pentru laude si ma bucur ca iti plac produsele ZAGOO.

    nana, imi pare rau daca nu te-am convins :) poate cu timpul vei gasi si ceva care sa-ti placa in magazinul meu.

    23.02.2010, 14:32:58
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    @zagoo offtopic: mie imi plac vrabiile tale, sunt quirckie! :))
    @nana: nu ne impartasesti si noua alte magazine interesante de aici?;) Zilnic apar magazine noi faine care sigur imi scapa.

    23.02.2010, 21:11:24
  • zagoo
    zagoo

    Mersi CinnamonCloves :)

    10.03.2010, 11:48:50