Forum: Orice altceva breslo 6 ani

  • user4039
    user4039

    Breslo, nu imparti bomboane pt aniversarea de 6 ani?

    Si magazinul meu va face in curand 6 ani...deci am fost aici de pe la inceputuri. Adevarul este ca unele lucruri s-au schimbat de atunci (dupa parerea mea, multe doar la inceput)...dar mai bine face Breslo statistica.

    Ce imi doresc de la breslo dupa 6 ani? (dar fara sa mai treaca altii 6)
    Pai asta cam e scris la topicul de idei si sugestii...dar nu se vad prea multe dorinte implinite. Asa ca cel mai mult si mai mult...vreau:
    -butoane de reducere
    -aplicatie Breslo
    -sa nu se mai reposteze produse la infinit de unele magazine, sau daca sunt raportate sa se ia masuri. Nu mi se pare corect, exista un regulament de unii respectati, de altii nu.
    -sa nu mai vad poze luate de pe alte siteuri si puse in diverse magazine cu titlul: "se realizeaza la comanda"
    -sa nu mai vad produse aduse de pe alte siteuri/din alte tari...care nu sunt nici handmade si nici vintage.
    -sa se faca oferte si pentru cei ce sunt de mai mult timp pe site, nu doar kit-uri pentru incepatori.
    -concursurile Breslo sa fie anuntate din timp, (cel aniversar are 11 zile la dispozitie si mi se pare putin fata de importanta evenimentului).
    -publicitatea pe siteul Breslo a devenit putin cam scumpa dupa parerea mea... mi-as dori o data pe luna sa avem acces la publicitate pe prima pagina gratuit. (dar pentru acest serviciu sa nu creasca taxa magazinului, sa fie pur si simplu un cadou :D )
    -si vorbind de cadouri, macar 1 data pe an, un giveaway gratuit pentru fiecare :)) Si din cand in cand un share pe fb Breslo al paginilor de fb al diferitelor magazine. Adevarul este ca e la fel de important pentru tine Breslo, cum este si pentru noi, ca noi sa crestem.
    Cam atat pentru moment...

    Alte dorinte indraznete?

    06.11.2014, 20:19:11
  • AlexidaHandmade
    AlexidaHandmade

    Ai un mare LIKE de la mine!!!

    08.11.2014, 23:38:02
  • vintage78
    vintage78

    LIKE la fel de mare si de la mine !

    09.11.2014, 15:20:17
  • Thezora
    Thezora

    :) mult like!

    10.11.2014, 21:46:49
  • Arttime
    Arttime

    Intru totul de acord + upload multiplu :)

    11.11.2014, 05:54:29
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Bine punctat! Subscriu. E foarte important ca Breslo să ofere anumite bonusuri pentru loialitate magazinelor vechi.

    11.11.2014, 11:02:42
  • leonarda
    leonarda

    Adevarat,foarte bune idei,sunt de acord ,subscriu si eu.Like,like,like.....

    11.11.2014, 18:51:20