Forum: Orice altceva breslo nou

  • bricotrico
    bricotrico

    pe prima pagina nu apar decat produse reduse -
    produsele nou posate nu mai apar ? cum functioneaza acum breslo ?
    ce diferente sunt fata de cel initial - ma refer la prima pagina ce noutati sunt ?

    29.11.2014, 23:45:14
  • bricotrico
    bricotrico

    continuare
    cum sterg mail uri ?
    primesc notificare ca un produs al meu este listat intr-o galerie dar nu pot sa accesez direct aceea galerie. trebuie sa intru prin toate galriile ca eventual sa-l gasesc . cum procedam sa fie mai simplu in acest caz ?
    vad ca exista un nr limitata de 255 caractere/mail

    29.11.2014, 23:45:54
  • bricotrico
    bricotrico

    in acest moment pe prima pagina la rubrica 'art and hobby' exista 2 poze identice din acelasi magazin , iar la rubrica handmade 3 poze tot din acelasi magazin cu aceleasi subiecte(item uri) .
    cum functioneaza?
    cum ajung pe forum de pe prima pagina breslo ?
    inainte rulau toate postarile . Acum raman aceleasi postari .
    inainte erau listate toate optiunile breslo pe prima pagina - acumm nu le vad

    30.11.2014, 09:48:47
  • bricotrico
    bricotrico

    astazi am postat un produs - apare pe pagina principala dar nu apare in magazin.
    cand ma duc pe produs indica zero vizualizari cu toate ca a fost vizualizat ?!!!

    30.11.2014, 14:38:04
  • bricotrico
    bricotrico

    Revin pentru ca nu mai inteleg nimic

    Am postat un produs nou / comanda care nu se vede in magazin , nu se vede mai vede pe prima pagina . nu se vede la accesorii (unde am asezat-o ) , adica nu se vede nicaieri decat la mine in cont in lista mea de produse.
    Pe prima pagina la produse handmade nu cred ca a stat mai mult de 10 minute.

    Cum poate un client sa confirme aceasta comanda ?
    Cum poate un eventual client sa vizualizeze acet produs daca nici eu nu-l vad in propriul meu magazin , ce sa mai vorbesc de platforma?

    Cat timp ramane un produs nou postat pe prima pagina in rubrica aceea mititica si fixa ?

    Doresc un raspuns

    30.11.2014, 17:13:18
  • bijuteriicarmen
    bijuteriicarmen

    si eu as fi interesata de raspunsurile la intrebarile tale ,dar nu cred ca ne aude cineva

    08.12.2014, 18:59:04