Forum: Bug-uri breslog

  • kittenhood
    kittenhood

    Adesea cand incerc sa intru pe Breslog din contul de Breslo se de-logheaza automat,astfel incat nu pot lasa comentarii. Daca intru in cont de pe blog, ma duce direct la prima pagina Breslo. Care sa fie explicatia?

    12.08.2010, 20:20:10
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Cred ca pagina de login e programata in asa fel incat sa duca dupa logare mereu la prima pagina Breslo, indiferent pe ce pagina te aflai inainte.

    Cat despre delogare cand incerci sa intri pe Breslog, mie nu mi s-a mai intamplat. Ai putea sa incerci sa stergi cookies si apoi sa redeschizi browserul, dar daca problema persista trebuie sa ii scrii lui Luigi la [email protected]

    Mai e cineva cu problema asta?

    13.08.2010, 13:19:43
  • serbani.bijoux
    serbani.bijoux

    Am dorit sa las un mesaj la un articol in care sunt mentionate produse din magazinul meu, insa mi-i restrictionat accesul. N-am reusit sa scriu nici la alte subiecte. ..
    Alta data am scris fara probleme. M-ati pus in colţ?

    29.09.2010, 22:49:18
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Nope, nu am pus pe nimeni la colt :)
    Poti sa stergi cookie-urile din browser si apoi sa il inchizi si redeschizi?
    Sa ne zici daca s-a rezolvat!

    29.09.2010, 23:36:15
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Vaaaai, nu stiu daca se uita cineva la serialul The IT Crowd, dar eu ma simt ca aia care ziceau "Have you tried turining it off and on again?" la orice problema :D:D

    29.09.2010, 23:37:31
  • JoliesseDesign
    JoliesseDesign

    ya..you need to turn it on..:))) foarte tare

    30.09.2010, 09:22:00
  • serbani.bijoux
    serbani.bijoux

    Nu inteleg ce sunt cookie-urile din browser si cum sa inchizi si sa redeschizi... ... ...

    30.09.2010, 15:34:54
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    @serbani: Daca ai Firefox, mergi la Tools>Options>Privacy>remove individual cookies>Remove all cookies.

    Apoi inchizi si redeschizi broweserul.
    Asta daca nu cumva vroiai sa zici "nu, inteleg ce sunt cookie-urile..." :))

    30.09.2010, 15:45:40
  • serbani.bijoux
    serbani.bijoux

    nu inteleg sensul cuvintelor..., la mine toate-s in rusa...

    30.09.2010, 18:53:00
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    oh. Atunci mi-e teama ca nu te pot ajuta, rusa nu stiu.

    30.09.2010, 19:09:30