Forum: Feedback pentru magazinul tau Brose create de mine!

  • nastureicolorati
    nastureicolorati

    Buna tuturor,

    Sunt noua pe Breslo si noua si in" lumea handmade".
    Am nevoie de sugestiile , parerile si criticile voastre, atat asupra produselor, cat si asupra preturilor, asezarii produselor in magazin, culorilor folosite, pozelor, etc....
    Deci, va invit sa-mi vizitati magazinul pe www.breslo.ro/Shop/nastureicolorati/

    Va multumesc,

    04.03.2010, 19:00:23
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Mutat
    Repet, postati intrebarile in sectiunea aferenta; pentru idei si sugestii legate de propriul magazin exista sectiunea de feedback.

    04.03.2010, 20:30:41
  • nastureicolorati
    nastureicolorati

    Nu ma ajuta nimeni?

    08.03.2010, 22:26:01
  • melanialupu
    melanialupu

    Buna. Daca nu scrie nimeni, iti voi oferi eu parerea mea. Brosele sunt dragute. Chiar daca nu e nimic nemaivazut sau inovator, imi plac. Cele cu fermoar, chiar daca am mai vazut, si pe si pe net, sunt cele mai dragute. Si nimeni pe breslo nu le-a mai facut cred. Funditele din fermoar nu sunt chiar pe gustul meu, si nasturii, care sunt toti diferiti intre ei, nu imi fac o impresie de unitate, chiar daca imi doresc asta cand ma uit la ele. Culorile par alese la intamplare.

    Daca imi permiti sa-ti dau o sugestie... Un fundal alb va face atat poza sa para mai luminoasa, cat si toate culorile tale sa se vada mai bine. Poate vor arata mai bine toate impreuna, si vor fi mai bine legate intre ele. Stiu ca multa lume foloseste un fundal alb, dar nu e nimic mai usor daca vrei ca produsul sa iasa in evidenta.

    Si o ultima observatie. Daca brosele au ace de brosa deja cusute, poti sa pui o poza cu spatele. Inca o poza cu un fundal diferit nu il ajuta pe cumparator sa si-o imagineze. Pe de alta parte, sa vezi un produs frumos finisat atat pe spate cat si pe fata ajuta.

    10.03.2010, 10:22:27
  • nastureicolorati
    nastureicolorati

    Multumesc pentru raspuns,o sa tin cont de sugestiile tale.Brose din fermoar am mai vazut si eu si pe , si prin targurile de la noi, insa nu am vazut nicaieri brose realizate ca ale mele.
    Si ai dreptate, culorile sunt alese la intamplare , deoarece mi-am dorit ca potentialii mei clienti sa gaseasca brose in culori cat mai diversificate, cat mai vesele si asortate la mai multe piese vestimentare.
    O sa tin cont de sfatul referitor la poze.
    Multumesc

    10.03.2010, 13:11:54
  • melanialupu
    melanialupu

    Cu placere. Iti doresc foarte mult succes. Si multi clienti care sa-ti aprecieze brosele. :)

    10.03.2010, 14:45:28