Forum: Bug-uri Bug la vizualizare fotografii

  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Am intrat mai devreme in formatul vechi, adica fara sa intru in cont si am observat ca fotografiile suplimentare ale produselor nu se deschid. Apare spatiu alb cu dreptunghiul acela mic in centru. Se deschid doar cu refresh. Am incercat la mai multe magazine si asa e peste tot.

    15.03.2012, 18:48:28
  • Breslo
    Breslo

    Nu e un bug. Tine probabil de sistemul tau sau de conexiunea la internet.

    Mai are cineva problema asta?

    16.03.2012, 14:05:29
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Ma indoiesc ca ar fi de la mine. Daca era de la conexiune, as fi patit asta si cand intram in cont si fotografiile sunt mult mai mari. E drept ca nu am mai intrat de multa vreme fara logg in, dar nu imi amintesc sa fi patit asa ceva cand nu aveam magazinul. Am conexiune sigura si constanta, folosesc Chrome si nu vad care ar fi problema. Sa vedem daca mai semnaleaza cineva. Pe mine nu ma deranjeaza, ca oricum aproape tot timpul intru in cont, dar mi-e teama sa nu apara problema asta la clienti.

    16.03.2012, 16:18:58
  • artemiza.design
    artemiza.design

    Mie nu mi se mai deschid nici primele poze, de fapt nu-mi deschide nimic. Ori ca dau click pe unul din produsele din galerie, ori ca dau pe unul dintre ultimele produse listate, ma baga intr-o pagina de culoarea fundalului magazinului meu, verde, unde sunt aliniate ca un carnat lung, pe verticala,...forum, cumpara, favorite,...ma gandesc tot mai serios sa-mi bag magazinul in vacanta, ca nu se mai poate.

    16.03.2012, 19:05:46
  • de.dimineata
    de.dimineata

    Si eu am probleme la vizualizarea produselor de cateva zile si o prietena mi-a semnalat aceeasi problema. Daca nu sunt logata si doresc sa vizualizez un produs, imi arata prima poza, iar cand dau click pe urmatoarele, acestea nu apar.

    17.03.2012, 10:12:51
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Eu tocmai m-am delogat si totul apare normal, pot vizualiza toate pozele desi se incarca cam greu pentru gustul meu (dar asta se intampla si la versiunea noua).

    Folosesc Safari 5.1

    18.03.2012, 13:13:00
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Am verificat si eu acum. Astazi merge si la mine, snur.

    18.03.2012, 14:32:56