Forum: Bug-uri Bug...?! sau o noua politica a Breslo?!

  • magiccraft
    magiccraft

    Observ ca nu mai apare pe prima pagina a site-ului sectiunea de produse nou incarcate.

    Daca nu este un bug, poate ar fi fost bine sa fim istiintati de acesasta noua schimbare de imagine... sau poate nu... :)

    Cred ca nu doar eu as dori un raspuns la aceasta problema aparuta.

    Va multumesc anticipat pentru un raspuns lamuritor.

    06.02.2010, 14:39:16
  • ladybeads
    ladybeads

    am observat si eu aceeasi problema. mi se pare totusi ciudat, sa speram ca e doar o defectiune tehnica(avand in vedere ca nici bannerele publicitare nu se mai vad)

    06.02.2010, 15:05:22
  • tzuki333
    tzuki333

    da, credeam ca e doar o problema la mine, nu e prima oara cand se intampla asta...abia am postat niste produse si vroiam sa vad ce mai e nou...

    06.02.2010, 15:44:44
  • magiccraft
    magiccraft

    Cred ca momentan, cel putin, singura modalitate de "promovare" ramane crearea de liste in "Galerii"... cu toate ca noii utilizatori... nu prea se descurca sa faca o comanda... si, in general sa se descurce cu usurinta pe site... pe langa cateva lucruri bune care s-au intamplat... si sunt de apreciat... totusi, pentru cei nou veniti pare un pic cam luxuriant site-ul... adica incarcat cam cu multe "efecte"... si lipsit de claritate... :) dar asta e o opinie personala... poatye sunt eu mai "zen"... si apreciez claritate si simplitatea... o zi frumoasa in continuare!

    06.02.2010, 16:07:18
  • Luigi
    Luigi

    O sa apara din nou in cateva ore.

    magiccraft, la ce te referi concret "cam luxuriant site-ul... adica incarcat cam cu multe "efecte"... si lipsit de claritate...", ar fi bine sa stim unde putem sa imbunatatim lucrurile. Mersi

    06.02.2010, 17:08:26
  • BohemianSin
    BohemianSin

    Personal ma ingrijoram, ca eu abia in week end ajung sa postez cate ceva!
    Mie mi se pare destul de organizat, mai ales acum ca aparut si rubrica ajutor si poti afla cum ce sa faci..!Plus de asta mi se pare f misto˝ inzestrarea˝ cu cat mai multe optiuni: si utila si corecta!

    06.02.2010, 18:04:48
  • BohemianSin
    BohemianSin

    A aparut, si e nou nout!Cat de fain mai arata, e asa...clar si organizat, cel putin asa-mi lasa impresia!Bravo!

    06.02.2010, 18:11:14
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Ultimele produse adaugate sunt din nou acolo, si sunt mai zen ca niciodata :))

    06.02.2010, 18:46:00
  • magiccraft
    magiccraft

    Cred ca orice este perfectibil... asa evoluam... si cand ma refeream la "luxuriant"... ma gandeam ca sunt cam multe spirale care se rasucesc... si e mai dificil sa le nimeresti... :)... sau la sagetile pe care tot trebuie sa le apesi pentru a vizualiza mai mult decat 3liste in galerii... poate si numarul de vizualizari ale acestor liste a scazut un pic din aceasta cauza... nu spun ca forma initiala era cea mai fericita, dar era mai clara... mai simpla... la fel si afisarea directa, sub produse a conditiilor de livrare... pentru ca nu toti cei nou veniti au avut beneficiul noii rubrici activate de curand "ajutor"... si am fost intrebata prin mesajele lor cum sa procedeze pentru diverse kestii, pentru ca nu se descurcau cu ele... :)

    In fine, cred ca simplitatea nu dauneaza grav nimanui... :)... parerea mea...cat despre altele... ne adaptam mediului... dar asta nu inseamna neaparat evoultie...

    Cel mai bun lucru realizat este o mai mare vizibilitate a mai multor utilizatori, iar pentru asta, echipa Breslo merita felicitari.

    06.02.2010, 20:47:20