Forum: Orice altceva Bun gasit, dragi breslari!

  • JohnBrody.leatherartisan
    JohnBrody.leatherartisan

    ..si pentru ca tot rasfoiam paginile breslo.ro, de ceva timp, am decis sa deschid si eu magazinul. Eu ma ocup de ''prelucrarea'' pielii, adica fac genti, posete, accesorii din piele naturala, lucrate manual in micul meu atelier.
    Am vrut sa va salut si sa va doresc weekend excelent si multa creativitate!..si spor la treaba ;)

    03.11.2017, 11:23:44
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    Buna!
    Un pic mai sus, gaseai "Cafeneaua breslasilor" unde ai putea socializa cu noi.
    Mai mult, pe Forum, mai sus, exista un topic "Saluita Comunitatea" poate era mai bine sa postezi acolo sa te vada toata lumea. Aici, daca nu citeam mesajul, riscai sa nu fie citit mesajul.
    Asadar, daca tot am apucat sa vorbim, te invit cu drag ..."La o Cafea" unde putem sta de vorba si te poate cunoaste mai multa lume.
    Exista trei topicuri:
    Horoscopul breslo (si ne-am bucura daca ne-ai s[pune ziua si luna nasterii spre a te putea inregistra in horoscopul nostru). Moderator: handmade.miha (Miha, cum ii spunem noi)
    Designeri si animale (aici s-ar putea sa fie multa lume interesata de produse din piele (poate faci si accesorii pentru animale...) Moderator ClaudiaMM (Claudia ii spunem noi)
    Cafeneaua breslasilor. Moderator Ghjeorghita (George pentru tine)

    Te asteptam cu mult drag la oricare din cele trei topicuri.

    03.11.2017, 19:56:24