Forum: Feedback pentru magazinul tau buna la toata lumea

  • Dora23
    Dora23

    Ma numesc Teodora, si am deschis de ceva vreme si eu magazinul cu cateva produse deocamdata dar vreau sa il imbunatatesc, de aceea as dori sa stiu si parerea voastra, a colegilor mei de pe Breslo, vreau o parere despre produsele mele si daca pozele sunt destul de clare. astept parerea voastra indiferet care este aceasta...

    20.07.2011, 16:58:27
  • kiti
    kiti

    Buna Dora produsele tale sunt dragute dar prea monotone. Practic ai doar cateva modele pe f multe culori pe care poti sa le comprimi in doua trei postari.Idei sunt o multime deaceea incearca sa-ti diversifici putin oferta.Plimbate putin pe breslo si culege cate o idee de pe unde poti ,ceva ce-ti place, combina mai multe idei sa-ti iasa ceva original. Vezi ce se cauta, adica ce se vinde mai mult ca sa stii catre ce sa te orientezi.Mai ai si la poze de umblat.Foloseste functia macro a aparatului si cu aceasta si cu blitzul iti ies poze f frumoase si seara.Pt fiecare lucrare fa mai multe poze din diverse pozitii si alege 4 din cele mai bune.Stiu ca-i mai mult de lucru asa dar la vanzarile on line poza-i totul.Succes.

    20.07.2011, 20:46:43
  • Dora23
    Dora23

    multumesc frumos de sfaturi :) o sa tin cont de sfaturile tale pe viitor :)

    20.07.2011, 21:54:05
  • BohemianSin
    BohemianSin

    eu as reface pozele, pe un fundal neutru...momentan retina mea are parfum de hortensii!:D
    Oricum, ai capatat respectul vesnic al prietenului cu bratara ''hai steaua''!:P

    30.07.2011, 01:00:21
  • croseta.fermecata
    croseta.fermecata

    Obositor fundalul pozelor-n-am rezistat mai mult de 10 secunde sa privesc.
    Mai multa imaginatie si creativitate .

    30.07.2011, 20:46:42
  • Dora23
    Dora23

    imi cer scuze nu asta era intentia :D... multumesc de sfaturi. (BohemianSin) Si prietenul meu este mare fan Steaua, defapt bratara a fost facuta pentru el :) si pentru toti fanii Steaua. Aveti mare dreptate in legatura cu acele poze, am sa le sterg pentru ca nici nu mai am in stoc toate produsele acelea pentru ca le-am vandut, puteti reveni cu o vizita care nu o sa mai fie obositoare pentru ochi :D multumesc inca o data, sa aveti o seara placuta

    30.07.2011, 22:27:40
  • croseta.fermecata
    croseta.fermecata

    Da!Asa mai merge !
    Ce fundite dragute !

    31.07.2011, 12:57:10
  • Dora23
    Dora23

    ms mult :) am trecut si eu prin magazinul tau ai produse foarte dragute bafta in continuare

    31.07.2011, 18:45:03
  • Dora23
    Dora23

    Am produse noi, va astept in magazin :)

    05.08.2011, 15:29:03
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Eu o sa vin cu o sugestie foarte generala: de ce nu incarci pe produs toate cele 4 poze pe care le pune Breslo la dispozitie? E foarte util pentru cumparatori sa poata vedea produsele din mai multe unghiuri.

    06.08.2011, 21:26:09
  • Dora23
    Dora23

    ms mult de sugestie, am incercat sa fac acest lucru, dar nu imi ies foarte bine pozele si aleg doar ce iese bine. am sa incerc pe viitor, ms mult

    06.08.2011, 22:46:02