Forum: Bug-uri buton anemic.

  • peticel
    peticel

    inca nu a venit primavara, dar butonul de trimitere mesaje e cam palid :| abia se vede.

    14.01.2011, 19:02:43
  • bijouart
    bijouart

    da, o alta problema pe care am observat-o si eu. la mine cel putin se vede doar un dreptunghi alb cu margini negre.

    14.01.2011, 23:43:01
  • Laurazin
    Laurazin

    Si la mine apare un simplu dreptunghi..stiu eu ca acolo era TRIMITE...

    ..si, va rog, imi spune si mie cineva de ce cand vreau sa trimit mail la [email protected] imi apare "utilizator inexistent"? Vreau sa obtin niste informatii si nu pot aborda echipa, admninistratorul sau pe cineva care mi-ar putea raspunde...Trebuie sa adresez intrebarea aici, pe forum?!
    Multumesc

    15.01.2011, 21:39:58
  • vintagesiactual
    vintagesiactual

    Laura, mail la [email protected] poti trimite doar de pe o alta adresa de e-mail, si nu din contul de pe Breslo. Poti sa le scrii de pe adresa de mail pe care primesti comenzile si, eventual, sa dai link spre magazinul tau, ca sa stie cu cine stau de vorba :-) Noi asa am facut.

    15.01.2011, 22:48:23
  • Laurazin
    Laurazin

    Hei, multumesc mult!
    Cam aiurea sa dai mail de pe o alta adresa cand ai o platforma de mail in site....m-am gandit la asta dar am exclus-o din start.... Greseala mea....:/

    15.01.2011, 23:35:55
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Pai [email protected] e o adresa de mail.
    Pe Breslo e o mesagerie interna, nu e o adresa de mail propriu-zisa. Ca sa trimiti un mesaj prin mesagerie trebuie sa ai username-uldestinatarului de pe Breslo, nu poti trimite orice fel de mesaje oricui de pe mesagerie.

    16.01.2011, 13:14:08
  • MarianG
    MarianG

    Echipa Breslo nu are cont pe Breslo? :)

    16.01.2011, 15:46:53
  • choice4all
    choice4all

    :)))))))))

    16.01.2011, 18:20:08
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    @Marian: ba da, dar nu sub numele "Echipa" :))
    Ruxi are contul Funtasticus si Luigi e Luigi :P

    16.01.2011, 19:09:48
  • Laurazin
    Laurazin

    Ok, multumesc, am primit raspuns pe adresa respectiva dar mi se pare ca si cum as iesi din casa sa bat la geam sa vad daca-i cineva in casa...!!!!!!

    Mi s-ar parea mai mult decat firesc sa existe in "mesageria interna" un utilizator "echipaBreslo"...daca tot exista aceasta entitate care "administreaza" diferite probleme...

    17.01.2011, 13:49:22