Forum: Idei si sugestii Campanii Publicitare

  • monlexa
    monlexa

    Buna ziua,
    mi-ar fi foarte util ca in lista de campanii sa am posibilitatea sa accesez direct pagina unde imi apar produsele selectate.
    Mai exact am optat pentru publicitate prin intermediul Viva.ro si nu reusesc sa vad cum este prezentat.
    multumesc

    25.07.2014, 00:56:01
  • anca.vasile
    anca.vasile

    Buna,
    campaniile publicitare pe Ringier apar la sfarsitul fiecarui articol.
    o zi buna!

    27.07.2014, 12:34:57
  • Lona11
    Lona11

    Produsele apar alternativ, câte trei, dintr-o lungă galerie postată, de fapt, pe Breslo. Click-ul pe produs nu duce spre magazinul/numele
    autorului, ci spre o listă cu vreo 200 de produse în 4 pagini, în care nu mai are nimeni chef să scormonească.
    Sensul publicității on line este să accesezi reclama şi să vezi mai departe produsul care ți-a atras atenția cu detaliile lui, nu să te redirecționeze la un lung şir se alte produse.

    27.07.2014, 15:44:26
  • daisy.furnituri
    daisy.furnituri

    Lona, cand apare produs Breslo inseamna ca nu a cumparat nimeni spatiul publicitar si Breslo umple cu produsele din Ghidul de Cadouri ca sa nu fie o casuta goala.

    Nu poate trimite direct la produs deoarece nu a fost platita taxa de publicitate.

    Doresc pe aceasta cale sa subliniez faptul ca tot mai multe spatii publicitare sunt cam umplute cu aceste produse din Ghidul de Cadouri. Nimeni nu mai cumpara spatiu publicitar! Ar trebui sa va puneti niste semne de intrebare: poate costurile, poate impactul nu sunt tocmai pe placul nostru

    28.07.2014, 00:25:10
  • Lona11
    Lona11

    Asta înseamnă că astăzi nimeni n-a avut publicitate în revista Viva pentru că toate produsele afișate erau sub numele Breslo și conduceau la o listă. Intrebarea este, atunci, cum se alcătuiește lista?
    Poate să ne spună cineva dacă că la contractarea spațiului din revistele Ringier apare produsul sub numele autorului și accesarea acestuia duce spre magazin și nu spre platformă?

    28.07.2014, 00:56:12
  • daisy.furnituri
    daisy.furnituri

    Atunci cand iti cumperi spatiu pe site-urile Ringer iti scrie numele magazinului si te duce direct la produsul pt care faci reclama

    28.07.2014, 01:32:04
  • Lona11
    Lona11

    Am înțeles, mulțumesc.

    28.07.2014, 01:41:55