Forum: Feedback pentru magazinul tau Care sunt parerile voastre?

  • cutiacusurprize
    cutiacusurprize

    De ceva vreme imi doresc sa aflu pareri cu privire la modul de prezentare al magazinului meu. In mod concret sunt binevenite pareri, sugestii, sfaturi, critici care m-ar putea ajuta sa atenuez puctele slabe ale magazinului.
    Va multumesc anticipat:)

    12.11.2012, 22:07:12
  • cutiacusurprize
    cutiacusurprize

    Nici o parere?

    14.11.2012, 17:03:29
  • user61482
    user61482

    Sincer mie imi plac mult produsele tale, iti apreciez munca si talentul. Nu consider ca sunt in masura sa dau sfaturi sau sa critic, nici macar nu as avea vreun motiv, chiar imi plac lucrarile tale. Poate totusi, mi-ar fi placut sa le vad mai bine, pozele putin mai luminoase, detaliile de aproape... In rest, felicitari!

    14.11.2012, 17:16:54
  • cutiacusurprize
    cutiacusurprize

    Multumesc frumos pentru aprecieri si incurajari. Intr-adevar o parte din fotografii trebuiesc refacute, nereflectand realitatea. Cat despre partea cu luminozitatea, o sa incerc sa fotografiez produsul si pe fond alb.
    Multumesc inca o data!

    14.11.2012, 18:25:44
  • pic.pitic
    pic.pitic

    buna
    creatiile tale sunt foarte frumoase, chestiile micute pictate ma atrag si apreciez foarte tare imaginile de vara-primavara redate de tine, imi inspira tihna.
    dar trebuie sa recunosc ca preturile imi par destul de piperate, nu mi-as putea permite sa cumpar un set de 3 suporturi dragalase. incearca sa reduci din pret sau macar sa il justifici subtil cand descrii produsele, probabil ca vopselurile si alte materiale pe care le folosesti au costuri ridiacate dar trebuie sa convingi ca merita investitia.
    pe de alta parte sunt de acord cu chc.handmade, pozele care redau detaliile si culorile vii atrag si mai bine atentia. imi place foarte mult cum le-ai incadrat in diverse 'scene' si se vede cat de frumos se asorteaza in special in jurul plantelor
    ai maini indemanatice si imaginatie frumoasa. insoteste pozele cu descrieri interesante, arata-ne povestea obiectelor tale.
    succes!

    26.11.2012, 20:01:51
  • cutiacusurprize
    cutiacusurprize

    Buna,
    Multumesc in primul rand pentru timpul acordat vizualizarii magazinului si ulterior aprecierilor si sugestiilor facute.
    Intr-adevar, descrierea articolelor nu surprinde detalii cu privire la calitatea buna a culorilor acrilice folosite. De asemenea migala unei imagini surprinse la scara mica, cat si faptul ca majoritatea articolelor sunt unicate contribuie la pret.
    Ramane sa revin cu detalii asupra descrierii produselor si de ce nu, cu anumite reduceri de Craciun. :)
    Sarbatori implinite tuturor!

    06.12.2012, 21:17:21