Forum: Orice altceva CASTİGATOR CONCURS A S I M E T R I E

  • havin
    havin

    Buna dimineata si la multi ani tuturor mariilor si marianilor si ce mai deriva din asta...
    Castigatorul concursului nostru este........ DECOART!!!! Felicitari multiple!!!

    Si pt o imagine de ansamblu avem urmatorul clasament:

    Locul 1- DECOART cu 14 voturi
    Locul 2- impartit intre PUNCTG si LAURAFLORE cu 9 voturi
    Locul 3- ANDRADACRISTINA cu 5 voturi


    Felicitari castigatorilor, felicitari tuturor participantilor si noua celor care am votat :)))...
    Pt ca premiul doi este impartit de 2 persoane voi actiona in consecinta : www.breslo.ro/Product/Quartz-kalbi_169458 acesta constituie al doilea premiu 2 si invit pe castigatori sa ridice produsele din magazin (prin comanda, pt a putea avea acolo adresele de expedtie) facand mentiunea ca ele vor fi trimise din Romania pe data de 23 august (muncitoresc!!!):)))


    N-am luat in considerare ultimele 2 voturi, cele de dupa ora 24 :)


    Felicitari inca o data si dupa sfarsitul sunetelor de surle si trambite:) asteptam noua tema a concursului.
    N-as vrea sa inchei inainte de a multumi inca o data lui LOULOU pt ideea excelenta pe care a avut-o cu acest concurs!!!!


    Sa aveti o sarbatoare frumoasa si linistita alaturi de cei dragi!

    15.08.2010, 08:43:11
  • deManacuPenelopa
    deManacuPenelopa

    Hip-hip ura! sa ne traiasca si sa ne bucure si mai departe cu frumusetile iesite din mainile lor ale noastre castigatoare si harnice muncitoare:)

    Felicitari tuturor, felicitari havin, superbe premii!

    15.08.2010, 08:51:26
  • decoart1
    decoart1

    Buna dimineata , dragi colege de breasla si " la multi ani " calduros celor cu numele zilei!

    Inca nu-mi vine sa cred cat de multe dintre voi m-ati luat in serios si m-ati votat ; nu poate decat sa ma foarte bucure aprecierea voastra , pentru care va multumesc cu tot sufletul.Mi-a placut ideea acestui concurs de la inceput , efervescenta creatoare si apropierea dintre noi pe care a adus-o.Nu m-am gandit o clipa ca o sa castig , nu asta e important .Toti participantii ar merita un premiu ( mie mi-a fost mai greu ca niciodata sa votez).

    De buna seama asteptati o tema de la mine , dar lasati-ma un pic sa-mi revin - nu sunt asa des pe culmile gloriei :d ...

    15.08.2010, 10:29:14
  • AtelierMikaela
    AtelierMikaela

    Felicitari DECOART !!!
    De-as fi avut cinci maini cu care sa votez... colierul tau era printre preferate!
    Asteptam noua provocare :)

    15.08.2010, 12:15:44
  • lauraflore
    lauraflore

    "La multu ani!" celor care azi isi serbeaza onomastica!
    Multumesc din suflet celor care m-au votat( @dodo datorita votului ei am iesit la egalitate)!
    cred ca este normal ca eu sa iau : www.breslo.ro/Product/Quartz-kalbi_169458 deoarece @ punctG iesise initial pe locul 2.
    felicitari tuturor participantilor!
    decoart,felicitari si asteptam cu drag concursul propus de tine

    15.08.2010, 12:26:53
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Felicitari castigatoarelor din partea unei codase:((...sincer,as vrea sa stiu ce nu fac bine de nu reusesc sa plac nici macar unei singure persoane:((...cu mana pe inima spun ca nu particip la concursurile de aici pt a castiga,dar moralul mi-e undeva la nivelul 23 sub pamant...imi pare ca nu are rost sa mai fac ceva,atata timp cat nimanui nu place....

    15.08.2010, 12:47:51
  • monicasandica
    monicasandica

    FELICITARI CASTICATOARELOR!pt.JEWELSWITHLOVE NU TREBUE SA FII DEZAMAGITA ,AI BUIJUTERII FRUMOASE,NICI EU NU AM PRIMIT NICI UN VOT LA NICI UN CONCURS...DAR sant foarte mandra de bijuteriile create de mine,stiu sant FOARTE FRUMOASE DE ACEEA LE PORT CU PLACERE,ma opreste lumea pe strada sa mi le admire....sant foarte incantata si fericita.De aceea tu trebuie sa intelegi ca fiecare persoana are gusturi diferite,alt mod de a privii lucrurile;tu trebuie sa fii foarte fericita de creatiile tale.... sant frumoase

    15.08.2010, 13:22:12
  • decoart1
    decoart1

    Multumesc mult , nagual , mai ca rosesc.

    Jewelswithlove , eu era cat pe ce sa te votez , erai pe listuta care mi-a dat batai de cap.
    Cred ca nimeni nu trebuie sa fie descumpanit de nr de voturi , eu pana acum la alte concursuri am primit doar un vot si m-am bucurat oricum , de concursul in sine .Nici vorba sa credeti ca nu faceti lucruri frumoase.

    Voiam sa zic ca am gasit tema , am deschis topic , va astept acolo.

    15.08.2010, 14:07:36
  • havin
    havin

    @jewelleswithlove- fii serioasa, voturile primite la aceste concursuri n-au legatura cu estetica lucrurilor pe care le mesterim; la primul concurs la care am participat am primit zero voturi:))))... ce-ar fi insemnat sa ma las de 'meserie' atunci:))))
    sant lucruri care vn in timp, cu munca multa si experienta.

    deco- felicitari inca o data!

    15.08.2010, 14:14:41
  • serbani.bijoux
    serbani.bijoux

    draga jewelleswithlove,
    am mers special in magazinul tau sa vad cat de "codaşă" poţi fi!!!
    Sa-ti fie rusine ca indraznesti sa gandesti asa!!!
    Fetelor, priviti la dantelaria aceasta!!! si e doar o lucrare din minunatiile ce le-am admirat la jewelles!!!
    www.breslo.ro/Product/Set-format-din-brataracerceicolier_176197
    Nu te mai lasa afectata de niste voturi, multe dintre ele date ca la eurovision, din pura prietenie sau invecinare...
    SUCCES, DRAGA MEA, LA MARGELIT!!!

    15.08.2010, 14:29:08
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Of,vorba asta romaneasca....mereu cu doua intelesuri.....Sincer,acum imi vine in minte un proverb care spune ca un nebun arunca o piatra in apa si 10 intelepti se chinuie s-o scoata:))Nebunul sunt eu:))Nu ma deranjeaza absolut deloc numarul de voturi,nu particip la concursurile de aici pt voturi sau lauri ci ca sa invat,fiecare concurs e o provocare pt imaginatia fiecaruia dintre noi,n-am de gand sa ma opresc din margelit fiindca mi-e prea drag....Moralul meu era(si subliniez ERA) la subsol fiindca am considerat ca e un semnal de alarma lipsa vreunei reactii,fie ea pozitiva sau negativa,si as vrea din suflet sa repar eventualele greseli!DOAR ATAT!Si eu sunt mandra de ceea ce creez,iubesc fiecare bijuterie in parte,fiecare are povestea ei(noroc ca ele nu pot vorbi:)),deci....Vreau sa invat din greseli,sa repar,sa creez mult timp de-acum inainte......si,bineinteles,sa particip la fiecare concurs:**Duminica placuta tuturor si multumesc pt incurajari:*:*:*

    15.08.2010, 16:27:58
  • DeianeiraJewellery
    DeianeiraJewellery

    Felicitari participantilor si castigatoarei. Multumesc fetelor( foarte putine ce-i drept) care m-au votat. Multumesc pentru premiu. Succes tuturor pentru editia urmatoare.

    15.08.2010, 16:36:34
  • dodo
    dodo

    Bravo fetelor...ce produse am vazut la concurs...o placere sa le strang toate..
    Felicitari premiantelor, creatii superbe, maiastre...
    Felicitari organizatoarei pentru concursul degajat...cumva ai reusit sa transmiti aerul de vacanta.
    Felicitari Decoart pentru bijuteria cu suflet pe care am vazut-o aici..cred ca ai reusit sa surprinzi in ea toata sensibilitatea si feminitatea ce o transmiti prin creatiile tale.

    Grozav concurs se anunta...
    Sa ne adunam pentru CONTRASTE.

    15.08.2010, 18:27:35
  • TheRockBoutique
    TheRockBoutique

    Ce concurs frumos a fost, si ce lucruri minunate postate... As fi vrut din toata inima sa pot sa votez patru-cinci produse macar... I'm thinking: poate in viitor am putea face macar un top 3? Daca voturile ar fi contabilizate intr-un tabel Excel, nu stiu, poate nu ar fi greu de numarat ulterior liniei de finish. Sigur ca pot aparea si egalitati (precum cea atat de frumoasa de astazi :). Nu stiu daca e functionala ideea, dar mie personal prea multe mi-au placut in afara de minunatia care a primit singurul meu vot :)
    Pentru Penelopa, Artadora si bineinteles Scortisoara :D : voturile voastre, "oficiale" sau nu, mi-au dat un mic exces de bucurie si un biiig smile azi ,va multumesc mult! Iar pentru celelalte participante - first is of course Decoart - felicitari si multumiri pentru munca atenta, migala si imaginatia voastra... mai vrem :D!

    15.08.2010, 21:15:00
  • decoart1
    decoart1

    Multumesc mult Dodo , cum stii tu sa incalzesti inimile noastre ...contez pe spiritul tau neobosit si la concursul ce urmeaza .
    Multumesc tuturor si vreau sa va asigur , la randul meu , de toata aprecierea .

    15.08.2010, 23:16:06
  • punctG
    punctG

    Buna dimineata, am venit si noi de la targ :)) ce rusine nici nu am apucat sa votam!!! multumesc mult de voturi, nu ne asteptam sa luam vre-un loc este o onoare sa impartim locul 2 cu Lauraflore ne-a placut foarte mult produsul cu care ai participat. Felicitari tuturor, va pupam

    16.08.2010, 00:52:51
  • DouaMainiDibace
    DouaMainiDibace

    Felicitari si castigatoarelor si realizatoarelor!

    16.08.2010, 10:27:37
  • anky
    anky

    Felicitari!
    Chiar au fost multe creatii deosebite! :)

    16.08.2010, 15:06:40
  • de.dimineata
    de.dimineata

    Salutari de la o proaspata intoarsa de la Rosia, unde am participat la un targ linistit, la umbra unei biserici ..... si va spun cu inima deschisa: Rosia Montana este o localitate minunanta!! .....

    Felicitari castigatorilor si ... ne revedem cu bine la urmatoarul concurs! :)
    Din pacate lucrarea pe care am pregatit-o pentru concurs este cam inexistenta, contul mi-a cam expirat :D iar eu plecata fiind nici nu am apucat sa votez. Trebuie sa remediem situatia saptamana aceasta! :))

    16.08.2010, 17:32:19