Forum: Orice altceva Castigatori concurs CONTRASTE

  • decoart1
    decoart1

    Am tot numarat , am primit si sustinere ( multumesc ) si sunt in masura sa declar castigatoarele :

    Premiul I : DEERSTUFF - 9 voturi
    Premiul II :BIJUTERIIWHATELSE - 8 voturi
    Premiul III: MAGICCRAFT - 5 voturi

    Le felicit din toata inima si deopotriva pe toate participantele .
    Invit castigatoarele sa - si comande premiul din magazinul meu .

    In ce ma priveste astept cu interes noul concurs , organizat de deerstuff , voi nu ?

    Somn usor , tuturor !

    28.08.2010, 23:18:15
  • havin
    havin

    traiasca, felicitari tuturor, sa-si traga sufletul acum deerstuff si.... sa ne puna la treaba !!!!!!
    felicitari!!!

    29.08.2010, 08:29:48
  • punctG
    punctG

    Felicitari!!!

    29.08.2010, 08:41:47
  • Loulou
    Loulou

    Felicitari castigatoarelor!
    :) ma bucur mult ca Visul s-a asezat pe locul I, mi-a placut enorm!

    29.08.2010, 08:57:32
  • Artadora
    Artadora

    felicitari tuturor si spor la creat !

    29.08.2010, 09:44:39
  • serbani.bijoux
    serbani.bijoux

    FELICITARI, DEER, MARIA!!!
    Ieri pe rit vechi a fost ziua sfintei Maria care ti-a purtat noroc!!!
    Asteptam provocarea ta!!!
    FELICITARI, BIJUTERIIWHATELSE!!! FELICITARI, MAICCRAFT!!!
    Felicitari tuturor participantilor si admiratorilor!!!

    29.08.2010, 10:49:50
  • magiccraft
    magiccraft

    Bratara "hand in hand" este onorata sa fi fost alaturi de creatii atat de reusite precum ale lui Deerstuff si Bijuteriiwhatelse si multumesc celor care au votat-o sustinut-o i acest concurs si nu in ultimul rand celor care i-au acordat o privire... Sper sa fie si un cadou mai "altfel" pentru Adelina, fetita Madalinei la cei 21 de ani pe care ii va implini in curand... si careia ii dorim "La cei mai multi si frumosi ani!"
    Stiu ca au fost de facut alegeri dificile pentru multi... numeroase alte creatii inscrise in concurs ar fi meritat sa fie rasplatite cu un premiu... Felicitari tuturor concurentelor!... si multumiri pentru ca este o reala bucurie sa facem parte dintr-o comunitate atat de creativa... :)

    29.08.2010, 11:10:25
  • deerstuff
    deerstuff

    Va multumesc din suflet tuturor pentru sustinere, pentru votul de incredere si pentru cuvintele calde!
    Va felicit, la randul meu, pentru creatiile voastre incantatoare si ma bucur ca fac parte din echipa!
    Havin, ai perfecta dreptate cu "trasul sufletului"!;) Incerc sa ies cat mai repede din starea de soc si sa va aduc la cunostinta urmatoarea tema de concurs! :)

    29.08.2010, 13:14:49
  • deManacuPenelopa
    deManacuPenelopa

    Felicitari deerstuff, felicitari tuturor concurentilor, traiasca organizatoarea!
    A fost o incantare:)

    29.08.2010, 14:02:50
  • user21
    user21

    congrats tuturor,si mai ales lui deer.era si timpul :)
    si multumiri celor care m-au votat.again :)

    29.08.2010, 15:18:55
  • anky
    anky

    Felicitari! :)
    Foarte frumoase toate piesele din concurs..ca de obicei!

    29.08.2010, 16:40:18
  • mady68
    mady68

    Felicitari tuturor participantelor si organizatorilor si in special Eleonorei,,nu am putut sa ma abtin si acum i-am aratat-o si multumeste pt urari;o va purta la petrecere,poate e Mana Destinului

    29.08.2010, 17:05:01
  • decoart1
    decoart1

    Draga Maria ( alias deerstuff ) , punctajul tau s-a marit cu un vot , pe care il meriti din plin.S-a intamplat asa ca acest vot nu a fost moderat pana la momentul numaratorii voturilor ( a fost o prima postare pe forum ).Eu stiam de la votanta in cauza despre asta , nu si cu cine a votat ,nu am mai primit raspuns - am asteptat cam o ora , dar era tarziu si am decis sa anunt totusi castigatorii .E si asta o problema care poate apare , m-a luat cam pe nepregatite , dar mi-am facut socoteala ca e corect sa anunt totusi in acea seara castigatorii , mai ales ca nu era o situatie de egalitate pe care un vot ar fi schimbat -o.
    Totul e bine cand se termina cu bine.
    Felicitari inca o data !

    29.08.2010, 17:06:16
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Felicitari castigatoarelor,felicitari tuturor fetelor pt munca depusa si....asteptam urmatoarea tema!!Va doresc tuturor o saptamana perfecta:))

    29.08.2010, 19:29:27
  • deerstuff
    deerstuff

    Am reusit sa ma hotarasc asupra viitoarei teme de concurs si chiar am dat startul aici: www.breslo.ro/Forum/Concurs-RAPSODII-DE-TOAMNA-BRESLASA_topic_2217

    Sper sa se bucure (cel putin!) de acelasi interes si de aceeasi participare! Va multumesc si va astept cu drag!

    29.08.2010, 21:53:28
  • deerstuff
    deerstuff

    Multumesc, Decoart! Sper sa ma descurc si in postura de organizator... daca nu, strig dupa ajutor! :)))

    29.08.2010, 21:56:06
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Felicitari fetelor!

    Abia acum am reusit si eu sa intru!

    01.09.2010, 09:27:55