Forum: Concursuri CASTIGATORI CONCURS MIXED MEDIA

  • BohemianSin
    BohemianSin

    Gata cu numaratul voturilor!
    Sa vedem cine isi primeste coroana...
    Au fost doua conturi ale caror autenticitate, din pacate, nu a putut fi verificata, insa ambele sunt creeate in februarie(dupa data de incepere a concursului) cu feedback-uri catre si de la acelasi vanzator. Am ales sa le exclud de la numaratoare intrucat nu sunt rezonez cu astfel de practici.

    Sper ca am numarat bine, daca nu, va rog, nu ezitati sa ma palmuiti...pe umar totusi...:D

    Dupa contorizare, fiecare avea numarul aratat de voturi:

    1-1 vot
    2-4 voturi
    3-0 voturi
    4-15 voturi
    5-6 voturi
    6-4 voturi
    7-2 voturi
    8-7 voturi
    9- 24voturi
    10-12 voturi
    11-13 voturi
    12-9 voturi
    13-2 voturi
    14-12 voturi
    15-4 voturi
    16-5 voturi
    17-3voturi
    18-3voturi
    19-9voturi
    20-4voturi
    21-1voturi

    locul I:
    Asadar si prin urmare, cu surle si trambite, Letitia de la BWE castiga provocarea cu 24 de voturi.
    O invitam sa isi foloseasca voucherul de 80 de lei cum crede de cuviinta in magazinul meu si sa-si aleaga cu prioritate unul dintre pachetele cu furnituri.
    De asemenea, o rugam sa ia legatura cu echipa Breslo pentru a-si ''ridica'' premiul constand in 5 campanii publicitare.

    locul II:
    Felicitari Claudia, cu 15 voturi ai castigat premiul oferit de Camelia si un pachet de furnituri postate special pentru concurs de catre subsemnata, dupa ce Bwe isi manifesta optiunea.

    locul III
    Nagual te rugam sa comanzi manseta din magazinul Apolloniei si un set de furnituri din cele listate pentru concurs, dupa ce participantii anterior clasati isi vor manifesta optiunile.

    La locul 3 a existat o mica problema. Prin anularea celor 2 voturi Apollonia a pierdut un punct, anterior ea fiind la egalitate cu Nagual.

    Si cum tabloul ei se afla in lista mea de preferinte si cum nu putea sa castige o manseta de la Apollonia :)))) am hotarat in unanimitate, eu si cu mine, sa ii acord premiul special al juriului constand intr-un voucher de 50 de lei care poate fi folosit in magazinul meu.

    Draga Blanitza, te invit sa alegi un castigator al premiului diabet :D

    Acestea fiind spuse, va multumesc pentru participare si va felicit pentru lucrarile minunate!

    28.02.2012, 19:15:29
  • gemsgems
    gemsgems

    Felicitari tuturor castigatorilor! :)

    Conturile la care te referi sunt ale unor clienti de-ai mei, din cate imi dau seama. Te asigur ca sunt reale, ale unor oameni reali. Au fost facute luna asta, pentru ca luna asta au cumparat martisoare si i-am convins sa isi faca cont aici. :) Cele 2 puncte nu ar fi facut nici o diferenta, dar nu vreau, sub nici o forma, sa fiu luata drept trisoare. Singurul motiv pentru care particip la aceste concursuri este acela ca imi plac provocarile. Sa castig prin frauda, de orice fel, nu mi-ar aduce nici un fel de multumire, niciodata. :)

    Multumesc organizatorilor pentru concurs! :D Abia il astept pe urmatorul!

    28.02.2012, 19:29:59
  • Apollonia
    Apollonia

    Hahaha, multumesc mult, Eugenia!
    Sunt de doua ori bucuroasa: la un concurs anterior am castigat o pereche de cercei minunati de la Nagual, a sosit randul meu sa-i trimit un cadou ei!:) Asa ca, Mihaela, te invit cu drag sa-ti "ridici" premiul!

    28.02.2012, 19:38:30
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Felicitari, fetelor! A fost un concurs excelent din care am avut toti de castigat, macar ca ne-am pus mintea la contributie sa incercam si altceva.

    28.02.2012, 19:55:55
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Felicitari, fetelor! SA va bucurati de premii!!!

    Si sa veniti cu idei bune pentru concursul urmator (nici nu cred ca va fi altfel avand in vedere podiumul!)

    28.02.2012, 20:08:54
  • soso07
    soso07

    Super concurs si super lucrari :) Felicitari tuturor !!!
    Sa vedem ce va urma :) Cu ce ne mai indeletnicim ?

    28.02.2012, 22:12:15
  • AtelierMikaela
    AtelierMikaela

    wow, ma onoreaza pozitia in clasament,
    dar consider ca o impart cu Apollonia! :)
    (deci, eu voi avea bratara, iar ea furniturile)

    FELICITARI TUTUROR PARTICIPANTILOR la acest concurs!!! Au fost lucrari surprinzatoare, numai una si una, de-ti venea, vorba cuiva, sa le iei acasa! :)
    De asemenea FELICITARI ORGANIZATOAREI, pentru o tema atat de speciala!

    28.02.2012, 23:55:39
  • carmenn
    carmenn

    sa va bucurati de premiile castigate...

    29.02.2012, 06:03:22
  • ani
    ani

    Buna, e primul concurs de pe breslo la care am participat si sunt surprinsa de pozitia ocupata in clasament, va multumesc pentru voturi si felicitari castigatoarelor.

    29.02.2012, 11:20:34
  • user21
    user21

    felicitari, multumiri, etc etc.
    revin cu tema noua si sa mai vedem cu ce, peaches. putintica rabdare :)

    29.02.2012, 12:22:24
  • Apollonia
    Apollonia

    Multumesc, @Nagual, din nou m-ai surprins in mod placut! Esti foarte draguta! Abia astept sa-ti pot trimite manseta!

    29.02.2012, 12:50:47
  • godeta
    godeta

    Felicitari castigatoarelor si organizatoarei, superb concurs, imi pare rau ca l-am urmarit sporadic, dar am vazut niste creatii in tema cu adevarat deosebite. Inca o data felicitari si inspiratie tuturor!

    29.02.2012, 14:02:40
  • BohemianSin
    BohemianSin

    Acum mi s-a atras atentia ca era si un premiu oferit de tonycat constand intr-un tutorial-pe care eu, evident de zapacita ce sunt-l-am omis si imi cer scuze.
    Asadar, Tony za cat, te invit sa iti alegi castigatorul!

    29.02.2012, 14:17:55
  • Imaginative.Art
    Imaginative.Art

    Un concurs foarte interesant, concurenti unul si unul! Foarte greu de ales! Felicitari tuturor participantilor!
    Multumesc tare mult celor ce m-au votat, multumesc pentru premii!!
    La urmatorul concurs voi oferii locul doi.

    29.02.2012, 17:23:25
  • blanitza
    blanitza

    A fost o tema pe cinste, si-ti multumim pentru ea, draga Eugenia, pentru ca ne-ai dat ocazia sa experimentam un stil de bijuterie foarte actual, si-n ceea ce ma priveste, chiar nu incercasem. Acuma pot spune ca este seducatoare bijuteria Mixed-Media, si cu siguranta o voi mai incerca. Felicitari tuturor creatiilor participante si castigatorilor acestui frumos concurs, felicitari organizatoarei, si la cat mai multe creatii Mixed-Media!!!
    Premiul oferit de mine va pleca spre creatia cu numarul
    8.ilupusavei
    www.breslo.ro/Product/mchanganyiko---pentru-concursul-de-pe-forum---MIXED-MEDIA_542149

    Draga Irina, te rog s-o comanzi din sectiunea Premii a magazinului meu www.breslo.ro/Shop/blanitza
    Iti urez s-o porti sanatoasa si iubita, am facut-o cu mare drag...

    29.02.2012, 22:04:55
  • ilupusavei
    ilupusavei

    multumesc tare mult! o supriza frumoasa ce vine chiar de martisor! felicitari tuturor si inspiratie maxima in continuare!

    01.03.2012, 09:08:05