Forum: Concursuri CASTIGATORI - Concurs Vis tropical

  • magiccraft
    magiccraft

    Deoarece PunctG si Peafowlady au acumulat voturi multe cu produsele lor extrem de apreciate si frumoase, PunctG ocupand si locul I si pe al-III-lea, iar Peafowlady doua mentiuni, mi-am permis sa acord doar un singur premiu pentru fiecare, in acest fel beneficiind cat mai multi participanti de micile noastre premii, mai ales ca este si frumoasa perioada cadourilor facute cu drag :)
    Sper ca sunteti in asentimentul meu pentru ca nu as dori sa para ca favorizez sau nu pe cineva.

    Castigatorii concursului "Vis tropical" sunt:

    Locul I: PunctG cu produsul nr. 1 - 15 voturi
    Locul II: Havin cu produsul nr. 20 - 14 voturi
    Locul III: Peafowlady cu produsele nr. 25 si nr. 50 - 11 voturi

    Mentiunea I :Kjoco cu produsul nr. 4 - 10 voturi
    MentiuneaII: Aglaia cu produsul nr. 54 - 9 voturi
    MentiuneaII : de.dimineata cu produsul nr. 24 - 9 voturi
    MentiuneaII :Bohemiansin cu produsul nr. 10 - 9 voturi

    Mentiunile pentru produsele alese de mine merg la Jewelswithlove, CinnamonCloves si Serbani.bijoux pentru creatiile lor.... imi pare rau, dar nu m-am putut decide doar la un singur produs :D

    Voi completa in cursul acestei zile lista cu premii pentru concurs cu numele fiecarui premiant.

    - TimeToCraft ofera bonuri valorice de 30 lei primilor 3 castigatori ai concursului si sunt invitati sa alega produsele.

    - Initial magazinulcupietre a oferit 3 mentiuni in bonuri valorice de 20 lei, dar cum sunt 4 castigatori ai mentiunilor, sper sa nu se supere nimeni daca sugerez sa se ofere 4 mentiuni a cate 15 lei fiecare de la magazinulcupietre pe langa cele 4 mentiuni oferite de mine.

    In acest conmcurs au votat 17 clienti, iar 9 dintre ei vor beneficia de premii oferite cu drag de Cocky, Serbani.bijoux si Magiccraft.
    In scurt timp voi anunta si lista clientilor castigatori.

    Felicitari din inima castigatorilor pentru minunatele lor creatii... Felicitari si tuturor participantilor pentru creatiile foarte frumoase si numeroase inscrise in concurs...

    Multumiri deosebite sponsorilor care ne-au oferit cu generozitate posibilitatea de a premia cat mai multe crteatii.

    Si nu in ultimul rand, mii de multumiri colegelor de pe Breslo(creatoare si clienti) care au intretinut o atmosfera vesela si atractiva :)

    Voi reveni si cu alte detalii in scurt timp.

    PS : Sper ca nu am omis sau numarat gresit... daca totusi observati ceva in neregula, va rog mult sa semnalati. Multumesc.

    20.12.2010, 12:21:37
  • magazinulcupietre
    magazinulcupietre

    Felicitari organizatorilor pentru concursul desfasurat in mod impecabil.
    Felicitari castigatorilor pentru originalitate in descrierea viselor tropicale.
    Felicitari tuturor concurentilor inscrisi.
    Va astept la cumparaturi in magazinul meu iar cei patru creatori Kjoco, Aglaia, De.dimineta,BohemianSin au suma sponsorizata in valoare de 20 RON fiecare.Felicitari.

    20.12.2010, 12:37:58
  • BohemianSin
    BohemianSin

    :D, ce fainnnn!multumim magazinulcupietre!

    20.12.2010, 12:47:01
  • BohemianSin
    BohemianSin

    felicitari fetelor!

    20.12.2010, 12:47:22
  • de.dimineata
    de.dimineata

    Multumesc pentru un concurs frumos si plin de peripetii! :)) Multumesc magiccraft, magazinulcupietre si celor care m-au votat! Felicitari castigatorilor! :)

    20.12.2010, 12:56:44
  • aglaia
    aglaia

    uuu, multumesc :) felicitari tuturor si va multumesc pentru toate povestioarele cu vietuitoare ;))

    20.12.2010, 12:58:57
  • mssdelilah
    mssdelilah

    Felicitari, felicitari, felicitari !
    Pentru castigatori, pentru organizatori, pentru participanti!

    20.12.2010, 13:04:24
  • TimeToCraft
    TimeToCraft

    felicitari tuturor! a fost un concurs foarte frumos si productiv.(vazut de pe margine:)), plin de creatii care mai de care mai nevazute si neauzite pana acum. primii trei castigatori sunt invitati sa isi aleaga premiile din magazinul nostru - sunteti tari, meritati.

    20.12.2010, 13:05:29
  • peafowlady
    peafowlady

    Wow, nu ma asteptam la atatea voturi. Va multumesc! Felicitari tuturor! : )

    20.12.2010, 13:06:41
  • lanca
    lanca

    Felicitari, felicitari, felicitari tuturor si multumim organizatorilor pentru implicare, creatorilor pentru participare, votantilor pentru votare, sponsorilor pentru sponsorizare si Bunului Dumnezeu pentru sanatate si voia buna de pe topic :P:)))
    multumesc si familiei mele, pentru intretinerea starii de veselie generala, adica lui Lelu :PP:))))
    sa mai zica cinava ca nu ma uit la Oscaruri :D

    20.12.2010, 13:27:09
  • blanitza
    blanitza

    Ce frumos concurs, ce frumoase creatii, felicitari din suflet creatorilor, sa ne bucure ochii in continuare cu frumuseti!!! Asteptam cu nerabdare alte minunate teme, a fost o adevarata eco-friendly atmosfera, cu animalute si voiosie! Bravooo tuturor - organizatoarei, participantilor si votantilor! x0

    20.12.2010, 14:18:57
  • mady68
    mady68

    felicitari tuturor

    20.12.2010, 14:22:51
  • isabela200578
    isabela200578

    Felictari castigatorilor

    20.12.2010, 14:41:56
  • artemiza.design
    artemiza.design

    Felicitari tuturor! Imi pare rau ca nu am putut vota, fiind prinsa cu participarea la Artboutique, dar, ati votat bine. Produsele castigatoare sunt si pe gustul meu, deci, e ca si cand as fi votat, nu?:)

    20.12.2010, 15:12:08
  • artemiza.design
    artemiza.design

    Love, nu-ti mai face sepuku pentru greseala cu lista! Asa cum ti-am zis,... nu se face gaura-n cer. Te admir, ca esti ca argintul viu, pui umarul la toate si esti altruista. Ti jotem!:))

    20.12.2010, 15:20:41
  • havin
    havin

    felicitari tuturor participantilor; cred ca doar prin definitia concursului in sine s-a impus necesitatea desemnarii unor 'locuri', pt ca de fapt absolut toata lumea este castigatoare!!! felicitari aparte organizatoarei, mai rar am vazut un concurs atat de insufletit!

    20.12.2010, 15:22:21
  • dodo
    dodo

    Felicitari pentru concursul minunat, pentru toti cei care l-au facut posibil.
    Regret ca n-am votat fiind plecata, dar castigatorii merita toate elogiile.
    Felicitari!

    20.12.2010, 15:24:13
  • forHOPE
    forHOPE

    Felicitari castigatorilor!!!! Si organizatorilor desigur!!!

    20.12.2010, 15:53:42
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Am sosit!Am sosit!Si ma astepta si o surpriza maaaare!!!!Multumesc din suflet,Eleonora pt mentiune!!!
    Le multumesc tuturor ca au inteles ca n-am gresit intentionat,...deh,iadul e pavat cu intentii bune:))....
    Felicit toti participantii,fiindca a fost un concurs cu produse nemaipomenite,atmosfera a fost mai mult decat placuta,iar eu am avut "grija" sa fie si memorabil....
    Eleonora,ai fost o gazda desavarsita(si nu spun asta fiindca m-ai inteles ca farmaciile din Vatra Dornei nu au lecitina care sa-mi ajute neuronul sa nu mai uite cum il cheama...)!
    Gabriela,ma bucur sincer ca ai castigat si astept cu nerabdare tema urmatorului concurs!!!(Daca vrei,te "ajut" si pe tine,cu cea mai mare placere:)))))))))

    20.12.2010, 16:10:10
  • magiccraft
    magiccraft

    Imi cer scuze ca vin atat de tarziu cu lista celor 9 clienti castigatori ( treaba bate filmul...sorry :D)

    Pupi
    Brego
    Orex
    Inutzis
    Monnario
    Stanciunm
    Henry
    Biju
    Maria-Nadia

    Sunteti invitati sa comandati premiile de unde doriti:

    Cocky - www.breslo.ro/Shop/cocky/Premii-concurs-Vis-tropical_17940 are premiile pregatite pentru dumneavoastra intr-o categorie speciala de unde puteti comanda premiile

    Serbani.bijoux - www.breslo.ro/Shop/serbani.bijoux va invita sa va alegeti din magazin 3 premii in valoare de 50 lei fiecare.

    Magiccraft - www.breslo.ro/Shop/magiccraft/PREMII-concurs-Vis-tropical---Forum_17738 va invit sa comandati premiile destinate dumneavoastra din categoria Concurs vis tropical

    Va multumesc pentru participare.

    Multumesc mult pentru aprecierile generoase, imi cer scuze ca spre final problemele legate de job s-au cam suprapus cu concursul.... si s-a generat un pic de ambuscada :)

    20.12.2010, 18:59:57
  • magiccraft
    magiccraft

    Clientii premiati sunt invitati de Cocky sa adauge 3 produse fiecare, la alegere, din categoria destinata premiilor pentru concurs. Scuze, am omis sa mentionez acest lucru.

    20.12.2010, 19:46:14
  • magiccraft
    magiccraft

    Inainte de a comanda premiile clientii sunt rugati sa ia legatura prin mesagerie cu fiecare vanzator pentru a stabili eventuale detalii. Multumesc pentru intelegere.

    20.12.2010, 20:06:41
  • Pupi
    Pupi

    Este prima data când primesc un premiu aşa de uşor (am tastat doar câteva numere) şi aşa de greu (am avut de ales dintre lucruri minunate) în acelaşi timp. Mulţumesc frumos.

    20.12.2010, 20:19:16
  • punctG
    punctG

    O Doamne! Ce ne-ati facut?!?!?! :)) Se pare ca de ce ti-e frica de aia nu scapi :)))
    Multumim mult de voturi si de atmosfera foarte placuta pe care ati reusit sa o intretineti cat si pentru organizarea fara cusur si nu in ultimul rand pentru premii.
    Am dori sa impartim organizarea acestei editii cu o prietena draga noua care ne-a onorat si a fost de acord sa organizam urmatorul concurs impreuna, speram sa agreati si voi ideea, este vorba despre Ramona (Dodo), vom stabili impreuna o tema si vom deschide un nou topic, cel mai probabil maine seara. Va imbratisam cu drag pe toti si va asteptam la noua provocare.

    20.12.2010, 20:50:53
  • Maria.Nadia
    Maria.Nadia

    Multumesc tare mult pentru faptul ca fac parte din lista clientilor castigatori. Sunt foarte incantata, mai ceva ca un copil la vederea unui munte de ciocolata :). As vrea sa scriu mult mai multe, dar cum mi-e teama ca n-am sa fiu prea coerenta pe motiv de topaiala de bucurie, ma rezum la a felicita, din tot sufletul, toti concurentii, castigatorii (atat creatori, cat si clienti) si magicul organizator :), cu tot cu ajutorul lui tare simpatic :).
    Mult succes tuturor la urmatoarele concursuri! :)

    20.12.2010, 21:16:37
  • serbani.bijoux
    serbani.bijoux

    Draga Eleonora,
    Iti mutumesc pt acest concurs de Mare Tinuta!!!
    Iiti multumesc mult pt aprecieri. Cand ne vedem, iti arat colierele. Cel din blanita este perfect ca fular.
    Am deja doi castigatori in magazin- Monnariosi Pupi.
    FELICITARI SI SARBATORI FERICITE TUTUROR PARTICIPANTILOR!!!

    20.12.2010, 21:25:25
  • kiti
    kiti

    Felicitari castigatoarelor .Mi-au placut in mod special cerceii nr.1 si 25. Orhideele sunt florile mele preferate .SARBATORI FERICITE TUTUROR BRESLASILOR

    20.12.2010, 21:29:04
  • serbani.bijoux
    serbani.bijoux

    Castigatorii mei:
    Monnario
    Pupi
    Biju
    SARBATORI MINUNATE TUTUROR!!!

    20.12.2010, 21:38:17
  • cocky
    cocky

    Felicitari tuturor ! :*

    20.12.2010, 21:46:59
  • serbani.bijoux
    serbani.bijoux

    Am observat ca cel mai activ client al nostru nu se numara printre castigatori!!!
    Lanca, esti clientul castigator ales de mine!!!
    Te astept cu mult drag si toata consideratia sa-ti alegi un premiu in valoare de 100ron!!!
    Mos Craciun te iubeste!!!

    20.12.2010, 21:57:37
  • magiccraft
    magiccraft

    Ana iti multumesc din suflet pentru premiile minunate... m-ai coplesit cu atata darnicie... o adevarata Craciunita :)
    ...si pentru ca mi-au placut tare mult creatiile tale... ti-am acordat si eu un micut premiu, pe care te rog mult sa il "iei" din magazin.... te imbratisej cu drag :)

    Cocky... am tot vrut sa imi exprim admiratia pentru frumuselul tau din avatar... dar nu gaseam un topic... asa ca transmite-i imbratisari din partea mea si lui... si stapanei atat de dragute :)

    20.12.2010, 22:10:21
  • biju
    biju

    multumesc pentru premiere! ana , multumesc pentru generozitate!
    felicitari mele castigatorilor!

    20.12.2010, 22:18:29
  • serbani.bijoux
    serbani.bijoux

    Draga Eleonora, multumesc mult pt superbul inel!!!
    Draga , Biju, cu placere. Sa le porti cu bucurie!!!

    20.12.2010, 22:30:59
  • cocky
    cocky

    Eleonora, multumesc frumos pt imbratisari ! e o scumpete de catzelus, nu mai pot dupa el ! acum doarme, k maine dimineata la 5:57 trebuie sa iesim afara,asa e programul ! nu mai am nevoie de alarma sau vreun ceas desteptator :))
    Mai astept 2 clienti , in magazinul meu, sa va luati premiile :)

    20.12.2010, 22:37:04
  • Loulou
    Loulou

    Felicitari tuturor!
    Cred ca a fost cel mai colorat concurs de pana acum, toate produsele participante au fost minunate, va felicit pe toti, castigatori, organizatori, clienti si nu in ultimul rand, multumiri sponsorilor.

    20.12.2010, 22:44:14
  • tonycat
    tonycat

    Felicitari tuturor, organizatori si participanti sau doar votanti, cu sau fara pisici, dar la fel de sufletisti si de pasionati de munca lor. Si lui @Magiccraft multe, multe felicitari pentru ca avut curajul sa "tina" concursul atata timp, cu o tema atat de ofertanta in motive de inspiratie.

    20.12.2010, 23:07:38
  • lucashop
    lucashop

    Super felicitari,frumos concursul,bijuurile si tema!

    20.12.2010, 23:15:40
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Vaaai, nu pot sa cred ca am castigat! Si cand ma gandesc ca am terminat pestele pe ultima suta de metri! Ma bucur mult mult de tot! :D:D

    21.12.2010, 00:33:34
  • magiccraft
    magiccraft

    Va multumesc pentru cuvintele si gandurile frumoase... este foarte placuta si stimulativa atmosfera la seria aceasta de concursuri pe care a initiat-o Loulou :)

    Multumesc mult Tonycat, ma bucur ca ai fost langa noi prin dubla prezenta ( a ta si a dragalasului Tony)

    Cinnamon.... a fost super faina ideea si realizarea colierului, mi-a placut mult. Dar o multime de creatii au fost deosebite iar alegerea a fost extrem de dificila. Ne bucura sa iti oferim micul nostru premiu pentru ingenioasa ta creatie. Felicitari!

    21.12.2010, 08:06:29
  • Pupi
    Pupi

    Ma simt extraordinar dupa "turul de vizitare" al bijuteriilor din concurs si mai ales pentru ca am castigat. Nu sunt handmade ca voi, dar ma incanta tot ce e frumos pentru ca scriu poezii (tot un fel de handmade). Felicitari tuturor! Sarbatori fericite!

    21.12.2010, 09:09:12
  • KilyenJozsef
    KilyenJozsef

    Felicitari pentru castigatorii, multumesc pentru organizatorii si pentru votantii! Eu deja stau la targ de la 10 pana la 8, dar inca vises putin asa tropical, chiar alataieri cand seara era minus 13 de grade la noi. Ce bine, ca Punctele G sau castigat concursul, ca nu va fi concurent la concursul urmator si poate o sa avem mai mare sansa :)))))).

    21.12.2010, 10:25:12
  • KilyenJozsef
    KilyenJozsef

    Multumesc special lui magiccraft si magazinulcupietre pentru premii!

    21.12.2010, 10:37:01
  • lanca
    lanca

    aide, Ana (serbanibijoux), nu cred ca mosu' e ala cu cadoul, nu prea am fost cuminte, am stat mai mult pe breslo in loc sa muncesc :P:)))))
    esti super-draguta cu mine, eu declarasem ca renunt la tragerea la sorti pentru premii, in favoarea creatorilor. dar daca e un premiul special, sa zicem PREMIUL INIMII CELEI MARI A ANEI FATA DE UN UMIL DAR ASIDUU CUMPARATOR ;)) , nu pot decit sa ma bucur. saru'mina, pup :)

    21.12.2010, 12:55:52
  • AtelierMikaela
    AtelierMikaela

    Felicitari tuturor, organizatori, participanti, sponsori si votanti!!!
    Ati creat o atmosfera speciala! :)
    (daca tot n-am putut vota, sa las macar feedback-ul )

    21.12.2010, 18:39:30
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Felicitari castigatorilor, dar si celorlalti participanti, mie mi-a fost foarte greu sa ma decid la votare :) Felicitari si organizatorilor, pentru idee, dar si sponsorilor!

    Craciun fericit si abia astept noul concurs! Sper ca de-acum sa ma mai linistesc si sa particip si eu mai activ!

    Va pup!

    21.12.2010, 21:49:05
  • punctG
    punctG

    Kjoco esti simpatic :)) nu am apucat sa votam ca am fi iesit la egaliate cu @havin pe care o felicit totodata pentru piesa foarte reusita, si va felicit pe toti pentru minunatele produse cu care ati participat

    22.12.2010, 00:54:54
  • havin
    havin

    G, tare, tare bine ati facut ca nu ati apucat sa votati :))))))

    22.12.2010, 19:59:03
  • punctG
    punctG

    :)))

    22.12.2010, 20:38:47