Forum: Concursuri CÂŞTIGĂTORI - Crăciunul vechiului Hollywood. Extravaganţe

  • Atelier.Sabine
    Atelier.Sabine

    Dragilor, am reuşit să fac şi clasamentul, şi împărţirea premiilor, aşa că vă invit la gală!!

    Locul 1: produsul 57, 7 voturi

    Andreea Bololoi Jewelry cu produsul www.breslo.ro/item/pieptene-mireasa-auriu-vintage-charm-cu-flori-din-margele-nisip-si-frunze-tesute-auriu-ivory-1643885

    Premii:
    ¤ SabineJewelry(eu) va oferi o bijuterie creată special pentru concurs
    ¤ Miha oferă un voucher de 100 de lei discount la ea în magazin www.breslo.ro/balanmiha72
    ¤ Un set pietre naturale semipreţioase, cabochoane şi pietre brute, în valoare de 100 de lei, oferite de SabineJewelry: www.breslo.ro/Sabine


    Locul 2: produsele 56 şi 85, cu 6 voturi

    Premii:

    Pentru issa, cu produsul www.breslo.ro/item/decoratiune-glam-christmas-2-1687916
    ¤ foambubbles oferă un voucher în valoare de 50 de lei, la ea în magazin: www.breslo.ro/foambubbles
    ¤ Iuliana de la joulibiju(www.breslo.ro/joulibiju ) oferă un colier din argint şi cristale, în spiritul concursului: www.breslo.ro/item/colier-argint-cu-pandantiv-din-argint-si-cristale-swarovski-rezervat-concurs-1683964
    ¤ Un pachet de furnituri şi pietre semipreţioase în valoare 50 de lei, oferite de Pebbles: www.breslo.ro/Pebbles

    Pentru Elentamente, cu produsul www.breslo.ro/item/colier-perle-si-argint-concurs-craciunul-vechiului-hollywood-1696638
    ¤ un set de mărgeluţe oferite de Iuliana de la joulibiju(www.breslo.ro/joulibiju ) : www.breslo.ro/item/rezervat-premiu-concurs-craciunul-vechiului-hollywood-extravagante-1683772
    ¤ Miha oferă un voucher de 60 de lei discount la ea în magazin www.breslo.ro/balanmiha72
    ¤ Un pachet de furnituri şi pietre semipreţioase în valoare 50 de lei, oferite de Pebbles: www.breslo.ro/Pebbles


    Locul 3: produsele 4 şi 18, cu 5 voturi
    Premii:

    Pentru PushDesign, cu produsul www.breslo.ro/item/decoratiune-craciun-glitter-1683208
    ¤ Miha oferă o floare împâslită www.breslo.ro/balanmiha72
    ¤ ametist.shop are pentru câştigător un voucher de 50 de lei în magazin: www.breslo.ro/ametist.shop
    ¤ Un pachet de furnituri şi pietre semipreţioase în valoare 50 de lei, oferite de Pebbles: www.breslo.ro/Pebbles

    Pentru asulikeit3, cu produsul www.breslo.ro/item/colier-auriu-cu-inlantuit-retinut-1642953
    ¤ Un premiu oferit de Dichisshop
    ¤ Un pachet de furnituri şi pietre semipreţioase în valoare de 100 de lei, oferite de Pebbles: www.breslo.ro/Pebbles


    Premiul pentru prima lucrare înscrisă în concurs, cel care va primi un accesoriu multifunctional impaslit de www.breslo.ro/balanmiha72 : asulikeit3.

    Premiul pentru clientul votant: Pupi, va primi o pereche de cercei Sabine, cadou.

    Mă bucur sincer pentru toţi, îmi cer scuze că mi-a luat atât timp să anunţ câştigătorii şi sper că nu am greşit niciunde. Vă învit să vă revendicaţi premiile!
    Sărbători minunate!

    20.12.2016, 21:13:27
  • joulibiju
    joulibiju

    Felicitari tuturor!
    Ma bucur ca aceasta gala a fost anuntata in timp util, eu am trimis deja mesajele catre castigatoare, cred ca premiile vor ajunge inainte de Craciun! Sper sa fie un cadou frumos!
    Sarbatori fericite tuturor!

    20.12.2016, 21:56:26
  • AndreeaBololoiJewelry
    AndreeaBololoiJewelry

    Alina draga, nici nu știi ce bucurie mi-ai făcut! Tu, prin anunțarea clasamentului si a super-premiilor oferite, cât și cei care au apreciat produsul înscris și l-au votat, și vă mulțumesc mult! Chiar e o surpriza foarte frumoasa înainte de sărbători! Felicit și restul fetelor ptr ale lor creații deosebite, prin care și-au exprimat propria viziune asupra unui Crăciun glamouros, cu miros de scorțișoară si acorduri de jazz.

    20.12.2016, 22:51:34
  • balanmiha72
    balanmiha72

    Felicitari castigatorilor!!!!
    Sper sa ma iertati ca nu am fost prezenta pe perioada desfasurarii concursului....
    Toate lucrarile sunt minunate!!!!

    Astept premiantii acestei editii sa-si aleaga din magazinul meu premiul in limita voucher-ului aferent premiului.
    Aici adresa magazinului www.breslo.ro/balanmiha72

    Va puuuuup pe toti si Sarbatori fericite!!!!

    21.12.2016, 11:58:39
  • issa
    issa

    Va multumesc pentru voturi si minunatele premii !
    Sunt fericita ca aricii mei de mare au fost pe placul vostru :) Eu am o relatie speciala cu aricii de mare :) Ii ador !

    21.12.2016, 21:26:22
  • user86682
    user86682

    Multumiiim! Este o mare bucurie pentru noi! Va multumim pentru premii!

    22.12.2016, 00:10:20
  • 3cot
    3cot

    Felicitari castigatoarelor! Superbe lucrarile.
    Multumesc moderatoarelor pentru acest concurs minunat!

    22.12.2016, 10:17:34
  • NicoleCeaMov
    NicoleCeaMov

    Felicitări!! :)

    22.12.2016, 10:55:36
  • Pupi
    Pupi

    Am intrat intamplator si am vazut cu bucurie ca am castigat un premiu. A fost un concurs care mi-a adus mie personal aminte de eleganta, de frumusetea unor vremuri trecute, de copilaria in care ne uitam la filme si visam. Felicitari tuturor castigatorilor, multumiri Sabine si tuturor va doresc sarbatori fericite, cu sanatate si cu bine.

    22.12.2016, 20:51:53
  • asulikeit3
    asulikeit3

    Multumesc din suflet tututor care au fost alaturi de mine prin vot ,organizare .Va doresc un Craciun fericit asa cum va doriti si sa na vedem in noul an cu bucurie si sa partaicipam la cat mai multe cconcursuri ,sanatate !Numai bine !

    23.12.2016, 09:31:37
  • Dichisshop
    Dichisshop

    Buna seara si multe felicitari castigatorilor! A fost un concurs cu o tema deosebita, care ar fi avut nevoie de ceva mai multa sustinere din partea publicului, dar cred ca toti stim cat de aglomerata e aceasta perioada!

    Daca ar fi in fiecare luna la fel, ne-am putea intalni pe o plaja in Ibitza la premiere :))

    Sunt foarte incantata de faptul ca am de oferit un premiu tocmai pentru PushDesign :) Daca imi este ingaduit sa il trimit dupa Sarbatori ar fi perfect pentru ca oricum si posta e aglomerata acum.. Ii voi contacta pe castigatori si voi pune si un link aici cu ce cadou am trimis. (cred ca il postez pe Facebook sau Pinterest, pentru ca magazinul nu mi-l mai deschid prea curand).

    Sarbatori frumoase si linistite sa aveti! Multa pace in suflet si zambete pe fata, ca sa vina Mos Craciun :)

    23.12.2016, 20:47:23
  • Atelier.Sabine
    Atelier.Sabine

    Dragă Dichissop, cadoul tău va merge către asulikeit3, după cum scrie şi în gală. Am încercat să împart cât mai egal premiile între cele care împart acelaşi număr de voturi :)

    23.12.2016, 23:36:01
  • GyaDesign
    GyaDesign

    Felicitari castigatoarelor ! Creatiile sunt minunate si au meritat premiile!
    Va doresc din suflet sarbatori binecuvantate si multa inspiratie in noul an!

    26.12.2016, 18:53:29
  • Dichisshop
    Dichisshop

    Da! Multumesc mult pentru atentionare. Cred ca de la aglomeratia de dinaintea Craciunului am vazut gresit..

    27.12.2016, 00:14:38
  • carmenn
    carmenn

    felicitari!

    27.12.2016, 08:17:39
  • issa
    issa

    Azi am primit colierul www.breslo.ro/item/colier-argint-cu-pandantiv-din-argint-si-cristale-swarovski-rezervat-concurs-1683964
    Arata minunat !
    Multumesc , Iuliana de la joulibiju ! :)

    27.12.2016, 12:02:14
  • joulibiju
    joulibiju

    Draga issa, ma bucur ca iti place asa mult premiul de la mine! Multumesc pentru aprecieri!
    Un An Nou fericit!

    29.12.2016, 09:19:11
  • AndreeaBololoiJewelry
    AndreeaBololoiJewelry

    Sper ca ati petrecut frumos Craciunul, cu oameni dragi alaturi, cu pace in suflet si colinde in casa! Va doresc un An Nou Fericit, mai prosper, mai bun si plin de succese, si sa ne "auzim" sanatoase in 2017! Cu scuzele de rigoare, voi reveni cu detalii legate de urmatorul concurs cu o mica intarziere, dar putem profita de ea pentru a ne lua o scurta vacanta la inceput de an, dupa perioada aglomerata a sarbatorilor, sau din contra, pentru a gandi si realiza creatii/colectii noi. Felicitari fetelor, ma bucur ca voi avea atatea ajutoare la moderarea viitorului concurs - Issa, Elentamente, PushDesign si asulikeit3 - si abia astept sa-i dam drumul! :D La Multi Ani!

    30.12.2016, 20:56:01
  • user86682
    user86682

    Multumesc pentru premii!
    Floarea de la miha este superba!
    Iar furniturile de la Pebbles sunt bestiale! Am primit chiar ceva ce doream sa imi achizitionez in curand!
    Multumesc muuult de tot!

    06.01.2017, 11:30:28
  • issa
    issa

    Si eu am primit furniturile de la Pebbles si ...da, sunt bestiale :)

    07.01.2017, 01:45:40
  • asulikeit3
    asulikeit3

    Multumesc mult pentru furniturile de la Pebbles sunt minunate am ramas fara cuvinte de varietatea si multitudinea de sortimente utile in proiectele mele.Multumesc de mii de ori !Cercelusii sunt foarte draguti chiar voiam o pereche pe mov !!!!!!

    08.01.2017, 10:36:28
  • AndreeaBololoiJewelry
    AndreeaBololoiJewelry

    La multi ani! Sa aveti un an plin de succese, cu prosperitate, mult spor si inspiratie! Se spune ca anul va fi asa cum il incepi, si eu zic sa il incepem in forta, cu un nou concurs pe forum! Va invit cu drag in noul topic, sa vedeti despre ce este vorba. :)

    10.01.2017, 22:14:04
  • issa
    issa

    Azi am primit cadoul de la foambubbles, un guleras delicat. Multumesc Alexandra !
    Si eu va astept pe pagina concursului - De DRAGOBETE, iubește românește!

    11.01.2017, 21:02:40
  • Pupi
    Pupi

    Am primit cadoul de la Sabine si este o extraordinara pereche de cercei-maci. Multumesc din tot sufletul. Un an de exceptie tuturor.

    12.01.2017, 09:22:57