Forum: Concursuri CASTIGATORII CONCURSULUI SALVADOR DALI!

  • Bijourette
    Bijourette

    Iata ca a sosit momentul anuntarii castigatorilor!

    Dupa numararea voturilor...

    LOCUL I - Kjoco cu 24 de voturi (numarul 1 in concurs)
    LOCUL II - Glorybox cu 21 de voturi (numarul 3 in concurs)
    LOCUL III - Kiti cu 19 voturi (numarul 9 in concurs)

    (Voturile date dupa data de 28 noiembrie ora 12 nu au fost luate in considerare!)

    Premiul oferit de Ciresecolorate pentru un client care a votat merge la Duchess292004 iar premiul oferit de VintageSH merge la Pupi. Va rog sa luati legatura prin mesageria interna!

    Felicitari tuturor participantilor! Toate lucrarile au fost deosebite si apreciate. Multumim si interesului acordat acestui concurs.

    Kjoco, Glorybox si Kiti va rugam sa va alegeti din magazinul nostru produsele aferente premiilor: un voucher de 70 lei - PREMIUL I, un voucher de 50 lei - PREMIUL II, un voucher de 30 lei - PREMIUL III.

    30.11.2011, 11:15:19
  • tonycat
    tonycat

    Felicitari, maestre!

    30.11.2011, 11:32:16
  • godeta
    godeta

    Felicitari, Kjoco, felicitari Glorybox si Kiti, precum si tuturor participantilor, ati fost la inaltime!

    30.11.2011, 11:53:56
  • KilyenJozsef
    KilyenJozsef

    Multumesc! Multumesc pentru organizare, a fost o tema foarte placuta. Felicitari castigatoarelor si participantilor, sunt sigur ca in timpul concorsului toti am invatat inca ceva despre si de la Dali. Eu deja am aruncat ochii la produsele lui Bijourette si pot sa zic ca are preturi foarte bune.

    30.11.2011, 12:20:52
  • soso07
    soso07

    Felicitari si castigatorilor - si participantilor - dar si organizatorilor care ne-au pus la treaba :) Chiar am mai invatat cate ceva despre Dali.
    Kjoco, ce urmeaza ? Sa fie Gaudi ? :)))

    30.11.2011, 13:09:44
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Hey, felicitari!!!!!

    Mie mi-a placut concursul mult de tot!! Asa am mai invatat si eu despre Dali, mereu asteptam cu nerabdare sa vad ce v-a mai atras atentia!!:)

    Toate creatiile au fost foarte inspirate si talentul s-a evidentiat din tot ce ati lucrat!

    Deci, felicitari tuturor!!

    30.11.2011, 13:18:26
  • kiti
    kiti

    Multumesc tuturor celor care au apreciat lucrarea mea si mi-au acordat votul lor.Nu ma asteptam sa am atatea voturi si sa mai intru si pe podium.Felicitari Kjoco si Andreea ambele lucrari foarte frumoase pe care le-am si votat, deci nu m-am inselat in aprecieri.Multumesc Bijurette pt organizare si premii.Voi astepta sa-si aleaga produsele primele doua locuri si apoi voi alege si eu.

    Sorina aseeasi idee am avut-o si eu in timp ce ma chinuiam sa gasesc ceva pt concursul Dali.Pe cand unul inspirat de Gaudi?

    30.11.2011, 13:28:45
  • user2438
    user2438

    Multumesc mult! E o surpriza faina pentru o prima participare la un concurs pe Breslo si un cadou minunat :)

    30.11.2011, 13:42:35
  • user2438
    user2438

    Gaudi ar fi grozav!

    30.11.2011, 13:44:47
  • blanitza
    blanitza

    Felicitari, felicitari din inima tuturor castigatorilor, frumos concurs, inspirate piese, gazde la inaltime si atmosfera de zile mari, BRAVOOO!!!!!

    30.11.2011, 14:09:16
  • Pupi
    Pupi

    Sunt extrem de bucuroasa ca am castigat un premiu atat de frumos, cu atat mai mult cu cat sunt fan Salvador dali. Multumesc VintageSH pentru frumusetea de colier pe care mi-o oferi cu atata gratie.
    O Zi Nationala luminoasa pentru castigatori, pentru organizatori si pentru toti cei care au participat, cu talentul si daruirea lor la acest concurs atat de frumos.

    30.11.2011, 18:03:07
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Felicitari castigatorilor:Kjoco,Glory,Kiti!In egala masura,felicit toti concurentii fiindca s-a vazut ca au cautat sa fie cat mai aproape de spiritul lui Dali.

    30.11.2011, 18:31:22
  • gemsgems
    gemsgems

    Felicitari! :D

    30.11.2011, 19:20:27
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Felicitari castigatorilor, celor de pe podium, dar si tuturor participantilor si gazdei, toti ne-am imbogatit sufleteste vazand lucrari atat de inspirate! Pana la urma, desi am fost sceptica initial, a fost o adevarata lectie de arta, prin faptul ca ne-am documentat, incercand sa intelegem artistul si sa redam cu mijloace proprii, o idee din opera lui.

    30.11.2011, 19:48:05
  • punctG
    punctG

    Felicitari tuturor, nu am prea participat la concursuri in ultimul timp si uite ce am ratat! Acum @Kjoco trebuie sa organizeze? (asta o sa fie amuzant) sau ce urmeaza?

    30.11.2011, 20:19:09
  • carla69
    carla69

    Exact cum i-am votat!In aceeasi ordine

    30.11.2011, 23:02:01
  • lucashop
    lucashop

    felicitari tuturor!!!

    01.12.2011, 10:44:35
  • KilyenJozsef
    KilyenJozsef

    Deci daca inteleg bine santeti cativa care asi dori ca sa fie inca un concurs paralel? Cred ca stiti ca nu asta e concursul principal, deci nu e obligatoriu. Dar ce sa zic, mi-as placea si mie. Problema e ca acum nu am cum sa asigur toate premiile. Deci daca cineva se alatura ca sponsor, eu garantez premiul 1 (Un cupon in valoare de 70 lei) si premiul pentru clientii (un cupon in valoare de 30 lei).
    O alta problema e, ca eu am tema si nu las din asta. Gaudi mi-ar placea si mie, dar o alt adata (Barcelona e intre visele mele) Ce ziceti?

    01.12.2011, 19:24:00
  • soso07
    soso07

    Sa auzim :)

    01.12.2011, 19:31:15
  • cattie
    cattie

    Felicitari Kjoco,felicitari Glory si Kiti.
    Am ratat acest concurs,dar abia il astept pe urmatorul...a inceput sa imi placa :)
    Si cele doua voturi obtinute la celalt concurs parca imi dau arip(multumesc Kjoco pentru votul acordat!!!!)

    01.12.2011, 20:07:35
  • mirelamohjazi
    mirelamohjazi

    felicitari tuturor si in special castigatorilor. mi-a parut rau ca nu am putut si vota

    01.12.2011, 21:58:39
  • AtelierMikaela
    AtelierMikaela

    Felicitari din suflet castigatorilor, dar si celorlalti participanti pentru minunatele creatii si nu in ultimul rand organizatoarei pentru tema deosebita!!!
    Multumesc si pentru voturi, regret ca nu a fost posibil sa-l acord si eu celorlalte creatii...

    03.12.2011, 01:33:35