Forum: Idei si sugestii categorii la produse favorite

  • monel
    monel

    Poate este in plan deja introducerea posibilitatii de a sorta produsele favorite in categorii. In caz ca nu e, mie mi s-ar parea o idee foarte buna si folositoare. Eu ma pierd in favorite, scroll-uind in continuu.
    Si magazinele favorite parca aratau mai ...util in formatul vechi. In formatul nou, desi arata bine, nu prea imi foloseste la nimic, parca mai mult incurca. Adica as vrea sa vad langa numele magazinului si produsele pe care le are.

    12.12.2014, 00:40:37
  • BeadSupplies
    BeadSupplies

    Subscriu. :)

    12.12.2014, 07:52:26
  • Breslo
    Breslo

    Buna,

    Se mai lucreaza la sectiunea Favorite. Imediat cum terminam cu celelalte prioritati o vom optimiza si pe aceasta.

    Multumim si zi frumoasa!

    15.12.2014, 09:43:47
  • CristinaL2
    CristinaL2

    Subscriu si eu la comentariul lui monel!
    In calitate de client pe breslo, imi era mult mai usor inainte sa vizualizez magazinele favorite si mai mult, sa pot vedea ce produse noi au fost postate. In momentul de fata trebuie sa intru pe fiecare magazin in parte si dureaza prea mult. As aprecia foarte mult daca s-ar folosi varianta anterioara de prezentare a magazinelor favorite. Multumesc!

    15.12.2014, 10:11:35
  • NicoleCeaMov
    NicoleCeaMov

    Se va reintroduce ordonarea in functie de pret?
    Imi era foarte utila, atat in magazinul propriu cat si in magazinele de furnituri (la cumparare).

    15.12.2014, 10:13:09
  • Breslo
    Breslo

    Buna,

    Da, se va reintroduce.

    18.12.2014, 14:31:36