Forum: Suport Breslo categorii si cautare

  • claudia.MM
    claudia.MM

    buna ziua,
    categoriile si cautarea ar trebui sa aiba o pagina de deschidere cu absolut toate produsele postate cronologic si deabia de acolo sa existe posibilitatea alegerii unui filtru,nu deschidere direct filtrata dupa relevanta,pe care cumparatorul nici nu o baga de seama,el vede ce este acolo si atat.Asa nu ajutati sa creasca vanzarile,o multime de produse sunt pur si simplu invizibile,desi toti platim taxe la fel

    23.11.2015, 16:50:58
  • ionelaangela
    ionelaangela

    Absolut de acord cu tine draga Claudia!
    Am postat ieri un brau in categoria accesorii si are o singura vizualizare,dupa o zi...

    24.11.2015, 09:41:17
  • claudia.MM
    claudia.MM

    zilele acestea cu atat mai mult ,cu cat nu mai exista sectiunea cu cele mai noi produse postate.Asteptam 1 dec !

    24.11.2015, 21:11:14
  • ionelaangela
    ionelaangela

    Aceasta nu e o solutie din punctul meu de vedere,asteptarea.

    25.11.2015, 10:42:42
  • LaDemoiselle
    LaDemoiselle

    Eu aleg sa-mi afiseze cele mai noi produse din categoria care ma intereseaza.
    E o varianta, pana se revine la normal :)

    25.11.2015, 12:18:45
  • claudia.MM
    claudia.MM

    adevarat,ramane in continuare problema mare a modului cum sunt vizibile produsele la categorii si cautare.Cel putin acolo ar trebui sa fie usor de vazut si gasit

    25.11.2015, 17:09:43
  • Buburuzacughetute
    Buburuzacughetute

    In acest moment site-ul afiseaza produsele cu reduceri pentru ca este Black Friday inca.
    Pe varianta normala a lui( cea fara BF), daca urmaresti in josul paginii unde sunt afisate sugestiile, apar si casutele cu Vezi produse din categoria X. Acolo este si un butonel pe care eu il folosesc foarte dea " Vezi mai mult" si in felul asta vad cele mai recente produse din toate categoriile.

    25.11.2015, 17:26:27
  • claudia.MM
    claudia.MM

    ai dreptate si stiu si eu asta,Buburuze,dar ma gandesc ca pt o mai buna vizibilitate a tuturor produselor de catre cumparatori nu ar trebui sa existe filtru (relevanta) pe prima pagina,cea de deschidere, pe categorii ci o pagina nefiltrata ,cu toate produsele aparute la categoria respectiva in ordine cronologica.Ma intreb cati cumparatori baga de seama existenta filtrelor.Este doar o sugestie

    26.11.2015, 19:27:20
  • ionelaangela
    ionelaangela

    Va multumesc pentru schimbarea realizata in cautarile de pe site,unde acum poti selecta ce vrei sa vezi si nu relevanta produselor cum era inainte!
    Un lucru bun pentru cumparatori dar si vanzatori!
    Toate cele bune!

    27.11.2015, 08:10:56
  • claudia.MM
    claudia.MM

    multumesc si eu ca tineti cont de sugestiile noastre,in timp f.scurt ati facut modificarea

    30.11.2015, 17:07:13