Forum: Idei si sugestii categorii

  • Laruca
    Laruca

    Sunt noua aici. Abia m-am logat de cateva zile si am reusit sa-mi prezint produsele.
    Dar, am dat de o problema de administrare a categoriilor?
    Nu s-ar putea crea categorii cu subcategorii (ceva de genul fisiere in folder) sau ca un produs sa apara la mai multe categorii? De exemplu, sa aibe o categorie pentru materialele din care e confectionat si o categorie pentru utilitatea finala, s.a

    18.02.2010, 08:38:28
  • gretysimonica
    gretysimonica

    Eu am 3 posibilitati de livrare - respectiv plata - dar la postarea unui produs nou trebuie sa selectez doar una din ele; eu vreau sa imi apara la fiecare produs toate posibilitatile sau nici una ca am scris deasupra pe prima pagina toate situatiile. Cum sa procedez?

    13.04.2010, 19:21:30
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Si despre asta am vorbit: www.breslo.ro/Forum/Mai-multe-profiluri-de-livrare_topic_895

    Se vor implementa probabil toate, dar mai pe rand asa :)

    13.04.2010, 21:28:51
  • goodchoice
    goodchoice

    Ar fi bine sa existe si optiunea de editare nume categorie. Daca vreau sa schimb ceva in titlul categoriei trebuie s-o sterg si sa fac alta. Nu e prea fun, mai ales daca ai multe produse in categoria respectiva.

    08.05.2010, 11:56:19
  • lucashop
    lucashop

    De problema asta cu schimbarea numelui categoriei m-am lovit si eu.....

    14.05.2010, 01:23:18
  • kiti
    kiti

    La subcategoriile etichetei tipizate ar trebui sa existe o rubrica gen alte materiale pe care sa le specifici in eticheta personalizata.M-am lovit de aceasta problema la niste brose din piatra pe care a trebuit sa le introduc la metal pt ca aveau acul metalic si sa introduc piatra la eticheta personalizata dar pe breslo erau trecute ca brose din metal cand ele sunt numai din piatra.

    06.06.2010, 23:43:16