Forum: Idei si sugestii categoriile de incadrare a produselor

  • Lucretia
    Lucretia

    Buna.
    Eu am facut lumanari de botez si nu stiu unde ar trebui sa le incadrez. Spre exemplu am vazut unele persoane le-au pus la categoria Casa>Lumanari, altele la Copii>Nou nascuti (a doua varianta mi se pare mai buna, dar tot nu e ceea ce ar trebui de fapt, parerea mea:)
    Pentru categoria Nunti, la fel, este numai subcategoria Buchete, dar daca faci lumanari pe cununia civila, iarasi nu ai unde sa le incadrezi...
    Sper sa se poata gasi o rezolvare :)

    07.02.2013, 09:29:05
  • Breslo
    Breslo

    Buna Lucretia,

    Va exista si o categorie speciala pentru asta. Pana atunci, noi iti recomandam sa le incadrezi in casa>lumanari sau nunti>orice altceva. Categorie Copii este pentru obiecte ce chiar vor fi folosite de copii.

    zi frumoasa!

    07.02.2013, 13:32:05
  • Lucretia
    Lucretia

    Multumesc mult pentru informatii.

    O zi buna va doresc si voua.

    07.02.2013, 14:44:42
  • KEH
    KEH

    lucrarile mele nu se incadreaza la nici una dintre categorii si atunci am ales la plezneala sectiunea afisata sub poze doar ca sa pot posta fotografiile produselor mele. daca ar fi existat categoria Ornamente Rustice si etichete precum Sfesnice si Fructiere, acolo s-ar fi incadrat handmade-urile mele.
    o zi buna va doresc.

    12.02.2013, 19:11:54
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Karmina, poti incadra obiectele tale fie la "casa / decoratiuni" fie la "lemn / casa".
    Fiind totusi obiecte cu un anume caracter functional (sfesnic, fructiera) e posibil sa fie mai bine incadrate asa decat la "sculptura" unde userii cauta mai degraba obiecte cu un caracter strict estetic (de ex. statuete).

    Poti adauga etcihete personalizate, de ex. "sfesnic" sau "fructiera" la acelasi pas in care alegi categoria in care sa incadrezi produsul.

    13.02.2013, 15:21:24