Forum: Orice altceva Caut cercei

  • cocky
    cocky

    Caut o pereche de cercei (am poza cu cerceii,i-am vazut la cineva),dar nu stiu cine i-a facut ! :(( cum fac sa vedeti poza ? poate stiti cine i-a facut sau cine ii poate face...

    27.01.2010, 17:46:33
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    cocky, uploadeaza poza pe un site gen tinypic, apoi poti scrie linkul care duce spre poza aici.
    Cum se face ca ai poza dar nu stii cine i-a facut? i-ai vazut pe strada?

    27.01.2010, 19:13:57
  • cocky
    cocky

    am observat in poza ca, de fapt, e doar un cercel ;)) nu o cunosc pe domnisoara care il poarta, nici n-am apucat sa o intreb de unde il are, dar am rugat un prieten sa-i faca o poza. am pus-o aici :
    http://tinypic.com/r/b8l9bo/6

    28.01.2010, 08:30:07
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Mai, trebuia sa o intrebi de unde il are!!

    Nu am mai vazut ceva asemanator pana acum (partea aceea lunga si verde e tot parte din cercel, nu?) dar basically e un cercel rotund din ceramica, pictat in nuante de verde. Asa e? Dar nu prea inteleg din ce e partea lunga? din margele de nisip?

    28.01.2010, 11:46:12
  • aandutzaa
    aandutzaa

    momentan sunt la birou si nu am acces pe site-ul mentionat, dar inteleg ca este vorba de un singur cercel, rotund, cu cercuri concentrice si cu "ciucuri"? oana calin facea ceva care corespundea descrierii :) vad ca nu mai are produse in magazin, dar cerceii respectivi apar in bannerul magazinului ei :www.breslo.ro/Shop/oanacalin. daca n-am nimerit-o...sorry :)

    28.01.2010, 12:24:06
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Hey, seamna f. mult cu ce face Oana. Atunci nu sunt de ceramica, sunt crosetati?

    28.01.2010, 12:38:49
  • cocky
    cocky

    Da,sunt crosetati. Cred ca Oana i-a facut !
    Multumesc mult fetelor !! :)

    28.01.2010, 13:01:58
  • aandutzaa
    aandutzaa

    cu multa placere :)

    28.01.2010, 14:30:25