Forum: Subiecte de afaceri Caut colaboratori pentru categoria nunti

  • VanillaCream
    VanillaCream

    Buna fetelor,
    Mi-am deschis de curand o firma de organizari evenimente, si am nevoie de cat mai multe produse in acest sens. Daca sunteti interesate, va rog sa imi trimiteti o oferta pe adresa de mail: [email protected]
    Firma este in Alba Iulia, dar asta nu este o problema aici;) Nu pot promite vanzari wow in cel mai scurt timp, insa eu am planuri mari cu firma si sunt convinsa ca ne vom descurca impreuna.
    Multumesc anticipat pentru oferte, si sper sa gasesc cat mai multe colaboratoare;)
    Madalina

    02.08.2012, 22:35:04
  • ramonaignat
    ramonaignat

    Buna,

    eu pot face marturii si plicuri pentru bani.
    Deocamdata magazinul meu e in vacanta (cutiisifelicitari.breslo.ro )
    :)

    03.08.2012, 22:23:02
  • cristeaviviana
    cristeaviviana

    Buna ,nu stiu daca mai este de actualitate mesajul tau (eu acum l-am gasit ),dar eu sunt interesata de a colabora cu cineva in acest domeniu .Eu pot picta/decora cu vopsea de vitraliu ,foita metalica ,pasta de structura , pahare de miri ,nasi ,sticle de sampanie cutii de lemn pentru depozitarea souvenirurilor de la nunta (gen voal ,jartiera , buchet ),am cateva modele de invitatii handmade nunta ,botez.Astept raspunsul tau ,daca se poate .Multumesc frumos.

    04.08.2012, 22:18:46
  • VanillaCream
    VanillaCream

    Anuntul este de actualitate, astept ofertele voastre si multumesc pentru ofertele primite pana acum!

    05.08.2012, 14:26:05
  • oldhabitss
    oldhabitss

    Buna, eu ti-am trimis mail :) sper sa-ti placa ce e pe acolo

    05.08.2012, 17:37:20
  • VanillaCream
    VanillaCream

    raspund diseara la mailuri, acum am o comanda contra cronometru; multumesc tuturor!

    06.08.2012, 11:49:01
  • rosegarden
    rosegarden

    Buna! daca este interes pt asa ceva,pot realiza casute artistice pentru depunerea plicurilor,pungi de cadou personalizate din carton,eventual chiar decorate cu mini mire si mireasa-papusi ,carduri de multumire, invitatii, plicuri,bijuterii pentru mireasa sau domnisoare de onoare, rochii de mireasa, alte rochii de gala, buchetul miresei,diverse decoratiuni, aranjamente florale, suport lumanare pasila,sau cele mai voluminoase-mie imi cam plac frandafirii albi,nude,roz deschis -.........si asa mai departe...depinde de ce ai nevoie..si vei vrea sa ai catalog, sau produse in stoc sau...fiecare nunta cu minunile ei....
    cam cum iti imaginezi?
    daca vrei sa ma intrebi ceva, sau sa raspunzi: [email protected]

    07.08.2012, 13:45:07
  • VanillaCream
    VanillaCream

    Fetele, eu sunt la Bistrita pana duminica, am intalniri cu 2 viitoare miresici. Netul merge groaznic, iar nu ma pot tine de cuvant, sa va raspund la fiecare in parte. Dar ideea e ca orice lucrusor cu suflet e binevenit, daca are o poza profi, si evntual, la cele ieftine, puteti oferi o mostra pentru a putea fi apreciata "live"
    Am avut si propuneri de lasare in custodie. Daca va tenteaza si credeti ca ar fi o sansa pentru voi, pentru mine este ok, evident. Dar insist pt poze profi, eu lucrez si cu furnizori specializati, si nu as vrea sa para mai low-quality produsele noastre muncite cu drag. Promit ca o sa va raspund fiecareia in parte, insa va rog sa ma iertati un pic zilele astea. Va pup si va doresc inspiratie multa, si sper din suflet sa colaboram frumos. Madalina

    09.08.2012, 18:21:18
  • Lyria
    Lyria

    Si noi suntem interesati de o colaborare cu firme organizatoare de evenimente.
    Va dorim spor in continuare.

    10.08.2012, 11:15:43
  • VanillaCream
    VanillaCream

    Anybody, oferte pt pahare miri(4 pt miri+16 pt nasi), cu aranjament din tulle? dau mai multe detalii pt cele interesate. merci

    12.08.2012, 23:33:13
  • VanillaCream
    VanillaCream

    Am nevoie de o cutie pt dar in forma de cufar alb. Sti9e cineva, face cineva? Merci!

    12.08.2012, 23:34:06
  • rosegarden
    rosegarden

    buna!

    la pahare..nu 8 pt miri? sau cati nasi sunt cate 2 perechi de la fiecare?
    si de ce pahare ai nevoie?
    sampanie, vin, apa?tarie?
    aranjamente tull-te referi cum sa fie decorate paharele.,sau in jur, sau doar aranjamente e lg ele, pe masa???

    13.08.2012, 08:27:57
  • issa
    issa

    Eu am realizat pt. cununia noastra suporturi pt. carduri (sunt si pe post de marturii) din arici de mare.Sunt potrivite pt. o nunta shabby chic. Pot sa realizez si la comanda , dar pt. o nunta restransa....aricii sunt f. greu de gasit (:
    Aici am o poza , dar nu-i prea profi .
    http://lisayeo8.blogspot.ro/

    13.08.2012, 10:06:31
  • VanillaCream
    VanillaCream

    @rosegarden: am 2 perechi de miri, ficerae cu 4 perechi de nasi;)
    paharele sa fie de sampanie, clasicele cu care se ciocneste la nunta.
    ei doresc sa fie pus tulle la baza paharului, aplicat pur si simplu pe picior.
    dar inainte sa le faceti, va rog sa imi spuneti si cat costa, pentru ca vreau sa primesc ok-ul lor pt pret..

    13.08.2012, 11:02:47
  • VanillaCream
    VanillaCream

    @issa: foarte ingenioase suporturile!!! chiar e o idee geniala. o sa prezint ideea viitorilor clienti si o sa te anunt. uite, cochiliile astea nu sunt bune?
    http://hobbyt.allshops.ro/produs/1710324/Set+de+3+cochilii+de+arici+de+mare%2C+roz-pal.html

    13.08.2012, 11:12:48
  • issa
    issa

    Sunt perfecte pt. cine isi doreste marturii roz...nu necesita vopsire. Aricii mei sunt verzi:)

    13.08.2012, 11:55:27
  • issa
    issa

    O idee pt. un buchet de mireasa mai altfel...Gypso~Arici de Mare
    http://lisayeo8.blogspot.ro/2012/08/almost-bride-bouquet.html

    20.08.2012, 09:51:23
  • cristeaviviana
    cristeaviviana

    Eu am un cufar alb ,sper sa-ti placa si celelalte foto trimise cu lucrari pentru nunta .

    20.08.2012, 11:51:13
  • ppalexandru
    ppalexandru

    noi realizam invitatii pentru nunta daca te intereseaza

    28.08.2012, 11:45:19
  • bibidesign
    bibidesign

    buna!
    la mine poti apela pt costumase de copii www.breslo.ro/Shop/bibidesign/?p=5
    produse mici - papioane, brauri, palarii- iti pot trimite mostre reale sau chiar o mica serie in regim de custodie
    fracuri, pantaloni, rochite pe comanda
    poti vizita si magazinul meu online
    http://www.bibidesign.ro/shop/category.php?id_category=40

    29.09.2012, 09:05:27
  • CrystaDesign
    CrystaDesign

    buna, noi facem marturii din piele, ( saculeti, opncute ) este in trend, bile vde lana pt decoratiuni, fir fetru cu sarma...

    04.10.2012, 20:17:09
  • nicoletag
    nicoletag

    buna, am putea colabora in ceea ce priveste invitatii de nunta, cartonase pentru mese sau pentu numele invitatilor. produsele mele sunt handmade, genul shabby chic, vintage. multumesc pentru atentie.

    09.10.2012, 19:35:19
  • bbenyci
    bbenyci

    Buna eu sunt foarte noua si vin cu o idee mai ciudata, fac marturii pentru nunti/ botezuri din biscuiti decorati cu fondant. pentru cateva modele poti intra la mine sa vezi despre ce este vorba. Daca esti interesata putem discuta mai multe detalii. Numai bine

    08.02.2013, 16:47:35
  • raven
    raven

    Buna, VanillaCream! Daca mai este valabil anuntul, eu iti pot oferi pernute deosebite pentru nunta, dar si albume de nunta, si chiar podoabe de par pentru mirese...
    www.breslo.ro/Shop/raven/Accesorii-mirese-si-nunta---Colectia-Wedding-Diva_46075

    08.02.2013, 21:04:54
  • teopato
    teopato

    Buna mai este valabil anuntul? Eu crosetez gentute tip saculet pentru mirese, pernute pentru verighete.

    11.02.2013, 09:30:14
  • homebijoux
    homebijoux

    As vrea sa stiu si eu daca mai este valabil anuntul. Fac buchete de mireasa, voalete, bijuterii.

    11.02.2013, 11:42:14
  • artizanmag
    artizanmag

    Buna! Lichidez stoc firma decoratiuni pentru evenimente festive. Preturi foarte mici.Relatii -e-mail [email protected]

    12.02.2013, 22:55:34
  • djpartyz
    djpartyz

    Buna ziua ,
    Bafta cu agentia de evenimente eu am o firma de sonorizare sunt din Bucuresti, dar ma deplasez si in tara eu presupun ca si agentia Dumneavoastra organizeaza evenimente in toata tara. Astept un raspuns in legatura cu un parteneriat.
    Cu stima
    Gabriel Cotelici
    dj-nunta.eu

    08.03.2013, 14:48:40
  • raven
    raven

    Buna! Am si eu oferte pentru mirese...si multe produse de nunti in lucru :) - Colectia Wedding Diva:

    www.breslo.ro/Shop/raven/Accesorii-mirese-si-nunta---Colectia-Wedding-Diva_46075

    08.03.2013, 19:05:07