Forum: Subiecte de afaceri Caut colaboratori

  • magdicipaulagina
    magdicipaulagina

    Buna,

    Eu am un magazin deschis in orasul Radauti din Judetul Suceava doar cu obiecte handmade. E deschis de curand, din septembrie 2011, sunt la inceput, insa as dori sa colaborez cu cine doreste sa trimita in regim de consignatie la mine. In principiu nu am voie sa vand orice, de aceea aveti mai jos o lista cu produse pe care le pot primi. Mai multe detalii, daca sunt doritori, am putea discuta pe privat.

    Lista categorii:
    posete, portofele, accesorii telefoane
    curele design
    pernute design, accesorii decor perdele
    Accesorii textile care necesita lucru la masina de cusut (in afara de haine)
    bijuterii facute cu tehnici mai deosebite sau complicate
    lumanari
    invitatii nunta sau cocarde

    E posibil totusi, ca eu sa mai uit din categorii, sunt deschisa la propuneri in limita in care-mi permite legea.

    31.03.2012, 21:31:52
  • AlchimiaAlbinelor
    AlchimiaAlbinelor

    ma intereseaza pe mine!!!putem vb pe mess [email protected]

    02.04.2012, 11:19:45
  • magdicipaulagina
    magdicipaulagina

    te-am adaugat pe ym

    02.04.2012, 15:08:23
  • piecedart2
    piecedart2

    Ma intereseaza o colaborare. Da-mi add pe messenger, piece_d_art

    02.04.2012, 15:42:10
  • magdicipaulagina
    magdicipaulagina

    Multumesc tuturor celor care m-au cautat, sper sa avem o colaborare fructuoasa pentru toata lumea. Am gasit in mare ce ma interesa,

    daca mai sunt doritori de colaborare care creeaza lumanari, invitatii, marturii, cocarde, curele sau accesorii textile care necesita cusut la masina va rog sa ma cautati, in rest mai vedem peste cateva luni daca mai am posibilitate si spatiu in magazin pentru alte colaborari.

    Multumesc inca o data si spor la vanzare tuturor.

    02.04.2012, 20:49:01
  • i.line
    i.line

    buna, ai cumva si un site al magazinului tau? ma intereseaza colaborarea pe care o propui si as vrea sa discutam.

    [email protected] 0735931639 ; 0767213972

    24.04.2012, 17:53:06
  • cameleona
    cameleona

    buna,m-ar interesa si pe mine o colaborare,daca se mai poate.;adresa mea de yahoo este mika.mika37,poate vorbim acolo mai multe detalii

    09.05.2012, 17:25:15