• acidor
    acidor

    Buna, postez acest mesaj in calitate de cumparator cu vechime de cativa ani si fonduri de mii de euro investite in cumparaturi prin intermediul Breslo in aceasta perioada.
    Constat ca prefer viteza actuala a site-ului si aspectul aerisit, insa:

    Propun reintroducerea cautarii in magazine. Daca stiu ca am cumparat candva ceva de la un magazin doresc sa pot identifica din nou acel produs dupa cuvant cheie, nu sa fiu nevoita sa caut in fiecare pagina a unui magazin de furnituri. Cu atat mai mult cu cat nu am garantia ca acel produs mai exista. Pierd mult timp si incep sa caut pe alte site-uri de furnituri.

    Propun reintroducerea cautarii in Inbox. Exista candva o cautare dupa numele utilizatorului Breslo cu care ai purtat o discutie. Era foarte utila, gaseai toate conversatiile purtate cu acel utilizator fara sa cauti din pagina in pagina, mai ales cand vechimea contului este de cativa ani.

    Propun din nou introducerea cautarii in produsele proprii cumparate, pentru a putea vedea pretul sau alte caracteristici ale unui produs. Nu stiu cat de multe criterii de cautare pot sa propuna soft-istii Breslo insa macar cateva ar fi utile.

    Propun afisarea ultimei pagini la o cautare sau in Inbox-ul propriu sau intr-un magazin…. Este frustrant sa mergi din 2 in 2 pagini pana la ultima pagina (mai ales cand este vorba de peste 40 de pagini.

    Propun testarea unei noi platforme in varianta beta cu cativa utilizatori inaintea lansarii ei, cred ca ar scuti o multime de discutii.

    13.10.2015, 09:11:40
  • acidor
    acidor

    P.S.
    Imi erau util sa pot consulta propriile feedback-uri acordate si primite. As dori sa pot avea acces la ele in continuare.

    13.10.2015, 09:14:26
  • user86682
    user86682

    De acord!

    20.10.2015, 22:04:35