Forum: Idei si sugestii Cele mai noi produse listate

  • user68788
    user68788

    Nu mi se pare deloc ok modalitatea in care se afiseaza acum produsele noi listate. Inainte erau vizibile aproape toata ziua in sectiunea respectiva, acum se vad doar primele 20.

    24.11.2014, 15:36:26
  • user68788
    user68788

    As dori revenirea la vechiul sistem rotativ , nimeni nu cred ca are timp sa posteze produse la fiecare 5 min pentru a putea fi vizibil si a avea sanse de vanzare.

    24.11.2014, 15:39:35
  • user68788
    user68788

    In plus, produsele postate nu apar la cautari in ordine cronologica. Dupa cele 5 minute"de glorie" pe prima pagina, se pierd in marea multime de creatii.

    24.11.2014, 15:42:15
  • user68788
    user68788

    Si cel mai mult imi doresc sa nu-mi trunchiati mesajele de pe forum prin limita voastra de 255 caractere!!!

    24.11.2014, 15:43:21
  • furnituri4biju
    furnituri4biju

    MATERIALE ART & HOBBY apar doar 10 pe prima pagina ... foarte putine si pentru foarte putin timp ... stiu ca evidentiati produsele handmade si mi se pare normal, dar nu ne puteti ascunde undeva in josul paginii cand platim o ditamai taxa ... :P

    24.11.2014, 15:54:40
  • user68788
    user68788

    Asa e. In curand o sa se simta si efectele: vizualizari f. putine( cam de 4 ori mai putine la mine) si vanzari pe masura. Singurele modalitati de evidentiere a magazinului vor fi: postari de zeci de produse pe zi( ceea ce e absurd pentru majoritatea utilizatorilor) si reclame platite.

    24.11.2014, 16:47:26
  • bricotrico
    bricotrico

    nu inteleg , am crezut ca mi se pare . Un produs nou listat , de ex produsul meu a stat max 10 minute dupa care nu a mai aparut nicaeri.
    Vreau sa stiu exact cat anume sta un produs nou listat pe prima pagina , altfel trebuie sa repuneti situatia initiala in care produsele nou listate rulau toate o zi.
    Altfel este vizibilitate 0 pe produse si de aici 0 vanzari
    Va rog nu schimbati regulile in timpul jocului pentru ca taxa marita pe care o platim lunar includea acest si serviciu.
    Sau in acest mod impingeti toate magazinele catre puiblicitate pe breslo - adica in acelasi loc pentru care deja platim o taxa .
    Drept urmare gazduirea pe platforma costa mult mai mult .
    Nu ne luati drept ceea ce nu suntem.

    02.12.2014, 14:52:37
  • 4handmade
    4handmade

    Eu am un produs listat acum aproape 24 de ore si tot nu se vede in magazin. Pe prima pagina a fost, in lista mea de produse apare cu stocul care trebuie, dar in magazin nu vrea sa apara!

    02.12.2014, 14:59:04
  • Arttime
    Arttime

    Si eu sunstin revenirea la vechae forma de rulare/afisare a noilor produse. Nu mi se pare ok noul format, vizibilitatea este extrem de scazuta si incurajeaza crearea de produse pe banda rulanta doar pentru a avea vizibilitate printre noile produse adaugate.

    02.12.2014, 15:55:07
  • Thezora
    Thezora

    De acord și eu. Cum ziceam și despre Black Friday, n-ai publicitate, nu exiști. Eu pot sa postez 2 produse pe săptămână, dacă am.noroc și.pot lucra atât. Asa ca am.devenit invizibila. Nu știu cu cât mai puține vizualizări am, dar știu ca au scăzut enorm...

    02.12.2014, 21:50:40
  • MoniqueSAVON
    MoniqueSAVON

    Au scazut foarte mult vizualizarile, nu ne raspunde nimeni nimic aici?

    04.12.2014, 06:27:09
  • bricotrico
    bricotrico

    vizualizarile o sa fie aproape de 0 daca nu se schimba modul de afisare a noilor produse , de max 10 min pe produs in functie de cate noi produse se listeaza si nu se revine macar la situatia preceedenta in care un produs nou listat rula intermintent in jur de 1 zi existand posibilitatea mai mulltor vizualizari .
    In acest fel suntem directionati cu totii catre publicitate platita .

    04.12.2014, 22:09:08
  • mamashop
    mamashop

    Subscriu la comentariile de mai sus, pluc va rog sa rezolvati problema cu produsele noi care nu mai apar in magazin, desi la produse sunt ok, cu stoc si au rulat (pret de cateva minute pe prima pagina). Nu e normal! Plus ca nu apar nici la cautare.
    Multumesc

    04.12.2014, 22:12:57
  • Craftshop
    Craftshop

    Si eu sustin revenirea la vechiul sistem de afisare al produselor noi postate. Am pagini intregi de produse noi postate cu 0 vizualizari. Nu este corect nici pentru vanzatori care platesc o chirie destul de maricica in comparatie cu noile facilitati oferite si nici pentru cumparatori care nu mai au posibilitatea sa urmareasca noile aparitii.

    09.12.2014, 10:13:34
  • Breslo
    Breslo

    Sincronizarea intre lista de Produse si Magazin a fost rezolvata.

    Se lucreaza si la ultimele produse adaugate, dar va recomandam tuturor ca creati Galerii frumoase - sunt o metoda mult mai eficienta de autopromovare.

    Va multumim pentru Feedback, vom face tot posibilul sa tinem cont de toate sugestiile voastre.

    Va rugam sa ne scrieti direct pe [email protected] daca aveti de semnalat erori sau neconcordante, pentru a fi siguri ca vor fi vazute in timp util.

    Va invitam in acest topic pentru a ne spune opiniile voastre despre noul sistem de Gestionare comenzi ce urmeaza sa fie implementat >> www.breslo.ro/Forum/noul-sistem-de-gestionare-comenzi-topic-15883

    Multumim inca o data, zi frumoasa!

    11.12.2014, 16:52:10