Forum: Bug-uri Ceva nu functioneaza in magazinul meu ...

  • naira
    naira

    Buna seara !
    In aceasta seara m-a contactat o clienta sa-mi spuna ca nu poate comanda din magazinul meu . Cand sa finalizeze comanda , apare o fereastra in care o anunta ca produsul respectiv este sters din magazin sau ca se lucreaza la stocul lui , ceva de genul ...
    Produsul nu este sters si nici nu-l editez , el se afla in magazin .
    Ce se intampla ?
    Crisu

    05.04.2011, 00:32:32
  • queenBEAD1
    queenBEAD1

    acelasi lucru se intampla si la mine... am adaugat un mesaj la ajutor...credeam ca are magazinul meu ceva.

    05.04.2011, 02:02:23
  • deManacuPenelopa
    deManacuPenelopa

    Si eu am patit-o. Am facut o comanda azi dimineata, aceeasi eroare. Insa am insistat in finalizarea comenzii si a functionat. Rugati-va clientii sa insiste, daca a mers la mine, probabil va merge si la ei...

    05.04.2011, 11:08:45
  • TimeToCraft
    TimeToCraft

    si eu am fost sunata sambata de o clienta care nu reusea sa plaseze o comanda. m-a intrebat ce sa faca, nu am stiut ce sa-i spun, decat sa incerce mai tarziu. cand a reusit, comanda se finalizase cu un singur exemplar din produsul dorit, desi ea actualizase cosul cu mult mai multe.

    05.04.2011, 11:34:15
  • queenBEAD1
    queenBEAD1

    Se pare ca unora le merge altora nu... nu stiu in functie de ce anume... am primit comenzi atat pe breslo cat si pe mail de la cele carora nu le mergea sa trimita comanda (o clienta a incercat de foarte multe ori si pana la urma s-a dat batuta).
    Se poate face ceva va rog in acest sens?

    05.04.2011, 12:57:48
  • Marillys
    Marillys

    Si mie mi-a scris o clienta aseara comanda pe mail dupa ce a incercat de mai multe ori sa faca aceeasi comanda. Acelasi mesaj il primea si ea, ca unulk dintre produse este in curs de modificare si sa aleaga altul, dar nu specifica despre care produs este vorba.
    Astazi de dimineata a incercat din nou dar nu a reusit nici de aceasta data sa trimita comanda.

    05.04.2011, 14:10:08
  • Nisina
    Nisina

    Buna seara ! Nu stiu daca m-am incadrat corect aici , dar si eu am o problema cu magazinul .Mai bine zis , cu cosul de cumparaturi : am facut ieri o comanda , astazi a si fost trimisa , dar cosul meu e inca incarcat cu produsele comandate . Cum sa fac sa-l golesc ?

    09.05.2011, 20:34:32
  • Nisina
    Nisina

    S-a rezolvat peste noapte ! :)

    11.05.2011, 09:48:18
  • Melianda
    Melianda

    Buna dimineata!
    Sper ca scriu in topicul corect:) Vreau sa-mi editez produsele din magazin dar nu reusesc, am vazut ca s-au facut ceva schimbari am tot cautat o modalitate dar nu mai merge sa le modific din "lista mea de produse".
    Va multumesc!

    16.05.2011, 09:43:39
  • Melianda
    Melianda

    Gata , pana la urma am descoperit:)

    16.05.2011, 14:12:55