Forum: Locuri & Evenimente CINE A INCERCAT SA VANDA ACCESORII HANDMADE DE MARTISOR LA UNIVERSITATE?

  • oanapisic
    oanapisic

    Aveti idee cum trebuie procedat daca vrei sa vinzi martisoare la Universitate? Trebuie sa ai autorizatie, organizeaza cineva lucrurile astea?
    A incercat cineva si cum v-a mers?

    11.02.2010, 21:21:24
  • tonycat
    tonycat

    Cred si eu ca trebuie autorizatie. Intreaba la primarie.

    11.02.2010, 23:00:17
  • AlexaR
    AlexaR

    Eu am fost anul trecut.Mi-am luat o plansa mica pe care mi-am sezat frumos martisoarele. Nu am avut autorizatie, desi trebuia. Am stat cu frica in san cateva ore bune :)). Dar a mers bine. Am ramas doar cu 2 martisoare :D.

    12.02.2010, 11:31:55
  • veronel
    veronel

    de unde luam autorizatie sa vindem acolo si cat costa? aveti idee? multumesc.

    14.02.2010, 11:54:10
  • lycurycy18
    lycurycy18

    in primul rand va trebuie sa aveti PFA pt autorizatie si in al doilea rand treuia sa va duceti de la inceputul lunii ianuarie la primarie ca atunci s-au facut inscrierile si din cate stiu eu e cam bataie pe locuri. Daca aveti curaj puteti sta si asa dar e pe riscul vostru, daca se merita sa ramaneti fara marfa sau o amenda voi stiti mai bine.Sa ne spuneti cum a fost pt ca, e cu adrenalina:)

    14.02.2010, 15:02:37
  • veronel
    veronel

    wow. ok. eu sunt pfa, dar in alt domeniu, mi-a fost destul de greu s-o obtin, multa hartogaraie. nu ma inham inca o data la o chesti d-asta. si nici nu ma duc. asta e. multumesc pentru raspuns lycurycy

    14.02.2010, 22:02:22