Forum: Subiecte de afaceri cine colaboreaza cu magazine fizice, si care sunt acelea ?

  • alinapanait
    alinapanait

    nu stiu daca a mai fost un topic asemanator pe forumul asta, sau pe cel vechi :D

    insa da, sensul acestui topic ar fi sa ne facem o parere despre magazinele care ne iau in primire produsele , raspunzand la o serie de intrebari.
    - care sunt acele magazine (si in ce oras :P )
    - care e situatia vanzarilor ( de cat timp aveti produsele acolo, si cat de des se efectueaza platile)
    - cum vi se par persoanele cu care colaborati in cadrul acestor magazine
    - a avut cineva probleme sa nu i se mai returneze produsele, sau sa i se returneze deteriorate.

    ... si orice altceva va mai vine in minte.

    14.10.2010, 15:23:38
  • BAM22
    BAM22

    buna. eu stiu un magazin nou. Zuza se numeste. este pe bulevardul cu parcul cigmigiu (am uitat cum se numeste) inainte de KFC, pe aceeasi parte. O prietena de-a mea are muulte produse la ea in magazin. Patroana este o tipa foarte de treaba si intelegatoare. Prietena mea lucreaza la comanda: Patroana ii zice ce anume si cat sa ii faca, au stabilit un pret de comun acor (foarte rezonabil dupa parerea mea) si o plateste in momentul in care ii duce produsele. Nu stiu daca am voie sa va dau linkul magazinului sa va arat ce gasiti acolo dar pot sa va spun ca are de la fimo, gentute, haine, incaltari, bijuuri din margelute, mobilier, lucruri pentru copii, sapunuri si uleiuri handmade...de toate! :) Daca mai aveti nevoie de detalii,just aks me.

    15.10.2010, 01:15:18
  • BAM22
    BAM22

    * imi cer scuze pentru greselile de ortografie, dar tastez pe intuneric si nu vad prea bine :)

    15.10.2010, 01:16:26