Forum: Tehnici & Materiale Cluj - materiale la kilogram si catarame reglabile

  • dintemirice
    dintemirice

    Hey fete si baieti,

    Aveti idee in minunatul Cluj unde as putea gasi magazine cu materiale textile la kilogram si unul din care sa pot achizitiona catarame de plastic sau metal care permit reglarea lungimii baretelor la o geanta de exemplu?

    10q

    06.03.2010, 16:40:43
  • ARTGIFT
    ARTGIFT

    stiu in Bucuresti un asemenea loc, daca ajungi vreodata pe aici, da-mi un semn...

    10.03.2010, 08:56:13
  • zagoo
    zagoo

    hello! ARTGIFT, as fi eu interesata de acest magazin. Se poate sa-mi dai si mie detalii despre el, daca te rog frumos, bineinteles. :)

    11.03.2010, 09:40:11
  • dintemirice
    dintemirice

    Salut Artgift, pentru materiale la kilogram stiu si eu vreo 2 in Bucuresti, am sa vin de Paste si poate ma aprovizionez atunci. Stii cumva si pentru catarame? ca ar putea sa ajunga pana la urma la mine si de acolo :)
    @zagoo: unul dintre cele cu materiale la kilogram este pe langa piata cosbuc, la statia de tranvai 32 care se numeste Regina Maria. Uita'te cu atentie, este la parterul blocului (este singurul din zona)

    11.03.2010, 18:46:20
  • ARTGIFT
    ARTGIFT

    dragelor, este vorba de SAAB TEXTIL, au materiale textile la kilogram, plus furnituri, cataramne, nasturi, chestii... este un fel de depozit, asa ca trebe sa scotociti si daca aveti noroc, poate gasiti exact ce cautati. Depozitul este undeva in zona Pantelimon, str. Fantanele, sau Fantinica, sau asa ceva.... :-D caut maine in agenda....

    11.03.2010, 21:52:15
  • ARTGIFT
    ARTGIFT

    am revenit.
    si am o erata: este vorba de SAB TEXTIL 2001; Cred ca din greseala am tastat doi de A....
    in fine...
    aveti aici mai multe detalii: http://www.ghidul.ro/index.php?menu=firma&FirmaID=8112
    ca si zona, asa cum spuneam mai sus, depozitul este locat in Pantelimon. Daca dati o cautare pe harta Bucurestiului la www.salutbucuresti.ro, gasiti exact unde trebe sa ajungeti.
    Depozitul este la etajul 1 din cladirea de la nr.38; trebe sa-i spuneti portarului unde mergeti si va indruma el. Intrebati eventual de dna Mirela; este foarte dragutza si saritoare.
    :-)
    "dintemirice", si io stiu depozitul din zona Cosbuc, dar sa stii ca-s preturi mai bune la SAB, si varietate mai mare de produse.
    va pup si bafta!

    12.03.2010, 12:56:19
  • dintemirice
    dintemirice

    Multumeesc :*

    12.03.2010, 18:48:21