Forum: Subiecte de afaceri Colaborare - rochii de mireasa

  • ancabianca
    ancabianca

    Reprezint un magazin de rochii de mireasa si caut o colaborare cu croitoreasa pentru confectionarea sau retusarea rochiilor de mireasa. Persoana pe care o cautam trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
    - Experienta in confectionare si/sau retusuri rochii de mireasa; pentru inceput, se vor confectiona cateva modele de rochii, care urmeaza sa fie reproduse pe baza comenzilor luate. Modelele respective vor fi indicate sub forma de poza, schita sau rochie existenta deja, insa vom stabili impreuna materiale, croieli, detalii, etc.
    - Lucrul se va desfasura la domiciliu – sa posede masina de cusut si toate cele necesare activitatii
    - Disponibilitate de lucru – termenele de livrare se vor stabili de comun acord, insa odata stabilite, este necesar sa fie respectate
    - De preferat sa aiba PFA sau alta forma legala de desfasurare a activitatii; in cazul in care nu are, sa fie de acord cu un contract de colaborare – conventie civila si sa aiba atestat profesional de calificare in domeniul croitoriei sau al confectiilor de textile
    Plata se va face la fiecare comanda iar preturile pentru manopera vor fi stabilite de comun acord, in functie de complexitatea modelului confectionat sau a retusurilor necesare.
    Daca aveti nevoie de mai multe informatii, sau sunteti interesate de colaborare si doriti sa ne intalnim, va rog sa-mi lasati mesaj.
    Multumesc!

    11.09.2014, 14:34:04
  • ArtGallerySABINA
    ArtGallerySABINA

    Buna,vicii persoana fizica.

    As dori o colaborare. Inca nu am PFA, testez piata sa am un minim de comenzi lunare. Dar realizarea formei juridice e chiar o formalitae. Contractele se pot incheia su cu prestare servicii - persoana fizica.

    Trecand peste:
    1. Daca mai e valabila oferta?
    2. Va rog sa treceti prin magazinul meu: www.breslo.ro/ArtGallerySABINA/

    Realizez produse si la comanda.
    Daca sunteti interesati, va rog sa ma contactati la telefon: 0744-512.065 (daca nu raspund, imi cer scuze, anticipat, revin eu cu un telefon)

    19.03.2015, 10:56:12