Forum: Orice altceva Comanda personalizata

  • LadyA
    LadyA

    Cine ar putea sa-mi croiasca si mie o fusta asemanatoare cu aceasta http://img203.imageshack.us/i/ilfullxfull106711305.jpg/ ?
    Vreau sa fie foarte ampla la fel ca cea din imagine si sa fie din bumbac culoarea verde olive(asemanatoare cu cea de la volanul de jos).
    Multumesc :)

    04.04.2010, 21:46:25
  • melanialupu
    melanialupu

    Eu cred ca as putea sa o fac. Nu-mi dau seama cam cat de larga este jos, dar as zice ca e undeva pe la 4-5 m. Necesarul de material depinde doar de ca de larga este jos, daca o vrei toata o singura culoare. Eu pot sa caut un material care sa semene la culoare cu cel de jos, bumbac sau in... si sa-ti spun cat ar costa. Asta ar fi canvda saptamana viitoare, cand va fi deschis magazinul de la care cumpar eu de obicei.

    Poate ar fi bine sa se faca si pe breslo ceva ca pe , unde lumea posteaza ce ar vrea, si vanzatorii "liciteaza" cu pretul la care pot face. Cred ca ar fi folositor pentru toata lumea.

    04.04.2010, 22:35:54
  • LadyA
    LadyA

    Multumesc frumos :)Astept atunci sa-mi spui daca ai gasit material si pretul bineinteles.

    05.04.2010, 09:47:44
  • melanialupu
    melanialupu

    Buna. Am fost la magazinul cu materiale de care iti ziceam si nu prea am fost multumita. Am luat doua mostre din doua materiale diferite. Unul este mai mult verde, iar celalalt un olive un pic mai deschis cred decat in poza. Vanzatoarea m-a asigurat ca sunt din bumbac amandoua, dar nu sunt chiar la fel la pipait. O sa-ti trimit o poza cu mostrele astea una langa alta, sper sa pot prinde si textura. Sa-mi dai tu un mesaj, pe breslo daca vrei, cu un cont de mail. Ca pret ar fi 125 lei. (fusta cu totul, nu doar materialul).

    08.04.2010, 17:22:43